Logitech G304 veya G305 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben Sinerji'den hazır bir PC alacağım için bir adet de mouse almam lazım. Sistemim bu;
İşlemci: Ryzen 3 2200G.
Anakart: Gigabyte B450M S2H V2.
RAM: GeIL Orion 2x8 GB 3600MHz CL18.
M.2: Kingston 500GB M.2
Hard disk: WD 1TB hard disk.
Kasa: Sharkoon TK4.
Power: Sharkoon 650W 80+
Monitör: LG23, 6' monitör (144Hz)
Web kamera: Trust 16428 HD LED Webcam.
Klavye: Game Booster G918 fire storm beyaz Blue swich klavye.
Mouse olarak Logitech G304 veya G305 tercih edecektim. Sizce hangisi?
(Mavi rengini düşünüyordum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
O klavyeye o kadar para vermeyin. Bize bütçenizi söyleyin. G305 bir tık pahalı. 304'ün beyazını veya istediğiniz rengini alabilirsiz.

O klavyeye o kadar para vermeyin. Bize bütçenizi söyleyin. G305 bir tık pahalı. 304'ün beyazını veya istediğiniz rengini alabilirsiz.

O klavye zaten hediye gibi bir şey oluyor Sinerji'de o klavye hazır sistemle beraber 300TL'ye geliyor. O yüzden sıkıntı olmaz.
Toplamda sistem bana mouseyle beraber 8.400'e falan geliyor. O yüzden de sıkıntı yok.

Son düzenleme:
Pil omru baya uzun oyle her hafta yeni pil takman gerekiyormus gibi dusunme. Gunde kac saat kullandigina da bagli ama en az 1-2 ay gider tek pil ile. Ama alkalin pil yerine lityum pil oneririm daha hafif oldugu icin. Bir de AAA pil mod yapilabiliyor daha da hafifletmek icin.

Pil omru baya uzun oyle her hafta yeni pil takman gerekiyormus gibi dusunme. Gunde kac saat kullandigina da bagli ama en az 1-2 ay gider tek pil ile. Ama alkalin pil yerine lityum pil oneririm daha hafif oldugu icin. Bir de AAA pil mod yapilabiliyor daha da hafifletmek icin.
Teşekkürler.
Peki palm grip tutuşu için iyi midir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı