Logitech G305 lightspeed alınır mı?

Anahtarları kötü, ömürlerini doldurduklarında yenilerini lehimleyebilecekseniz bu fiyata kesinlikle alınır.

Bu fiyata daha iyi bir kablosuz fare bulabileceğinizi sanmıyorum. Çok iyi bir seçim olur. Batarya süresi ve sensörü gerçekten müthiştir. Anahtar olayı da şans işi. 1,5 sene yoğun kullanmama rağmen G305 hiç çift tıklamadı. Öte yandan sonraki mausum olan G Pro Wireless'ı 4 ay kullandım, çift tıklamaya başladı...

Ne anahtarı? Bir de ömrü nedir?

Farenin sol ve sağ tuşları işte, altlarında anahtarlar var bunların. 5-10 milyon tıklama ömrü var, bu dolduğunda sorun çıkarmaya başlayacak demiyorum ama yine de eninde sonunda olacağı belli. Bittiğinde yenilerini satın alıp (50TL civarı) lehimleyebilecekseniz alabilirsiniz, ha lehimleyemeyecekseniz de alabilirsiniz 1-2 sene götürebilir.

Farenin sol ve sağ tuşları işte, altlarında anahtarlar var bunların. 5-10 milyon tıklama ömrü var, bu dolduğunda sorun çıkarmaya başlayacak demiyorum ama yine de eninde sonunda olacağı belli. Bittiğinde yenilerini satın alıp (50TL civarı) lehimleyebilecekseniz alabilirsiniz, ha lehimleyemeyecekseniz de alabilirsiniz 1-2 sene götürebilir.
1-2 senede 5-10 milyon kere tıklayacağımı düşünmüyorum. Bir de birçok markanın tıklama ömrü bu civarlarda değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı