Logitech G305 takılma sorunu

AHMETCANDEVELİ

Hectopat
Bir kaç haftadır PUBG oynarken YouTube videosu izlerken ya da başka bir işlem yaparken bilgisayarımda laptopumda kasmalar mevcuttu. Ne yaptıysam çözemedim çok araştırdım. Sonunda çözdüm. Logitech G305 Lightspeed kablosuz mouseum buna sebep oluyormuş. Başka mouse taktığımda sorun kalktı ancak kablosuz mouse aşırı rahat. Bunun sebebi nedir? Oyunlarda çok anlık takılma oluyordu şu an yok.

Bir kaç haftadır PUBG oynarken YouTube videosu izlerken ya da başka bir işlem yaparken bilgisayarımda laptopumda kasmalar mevcuttu. Ne yaptıysam çözemedim çok araştırdım. Sonunda çözdüm. Logitech G305 Lightspeed kablosuz mouseum buna sebep oluyormuş. Başka mouse taktığımda sorun kalktı ancak kablosuz mouse aşırı rahat. Bunun sebebi nedir? Oyunlarda çok anlık takılma oluyordu şu an yok.
Logitech Software programı açık mı?

Son durum nedir?

Ben de G603 almıştım zamanında. Aynı sorun vardı değişim oldu, yine aynı sorun olunca ben de iade ettim. Şimdi Razer DeathAdder V2 kullanıyorum çok memnunum.

Ne zaman bir ürünü beğensem ve almayı düşünsem hep olumsuz bir yorumla karşılaşıyorum. Bu size de oluyor mu cidden?

Logitech G305 beğendiğim ve almayı düşündüğüm bir mouse.

MediaMarkt'dan almıştım ben bundan 5 ay önce sanırım. 2.defa aynı sorun olduğu için iade işlemini kabul ettiler. Ve zamanında 450 TL'ye almıştım şimdi 650+ TL olmuş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı