Logitech G305 vs SteelSeries Aerox 3 Onyx

Bütçe
600 TL

Calmatom

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, şu an için Redragon M808 Storm adlı fareyi kullanmaktayım ve kablosuz bir fare arayışı içerisindeyim. Başlıkta da belirttiğim bu iki fare arasında kararsız kalmış bulunmaktayım.
Aslında Logitech için yorum sayısı oldukça fazla ancak bu ikili arasında hangisini tercih ederdiniz, onu öğrenmek istedim.
Bütçem 600 TL civarı. Bunlar haricindeki önerileri de açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Logitech G305 vs STEELSERIES Aerox 3 Onyx

Son düzenleyen: Moderatör:
Aerox 3 önermem.

Kablosuz istiyorsanız 2.el temiz garantili bir G305 alıp modlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese merhaba, şu an için Redragon M808 storm adlı fareyi kullanmaktayım ve kablosuz bir fare arayışı içerisindeyim. Başlıkta da belirttiğim bu iki fare arasında kararsız kalmış bulunmaktayım.
Aslında Logitech için yorum sayısı oldukça fazla ancak bu ikili arasında hangisini tercih ederdiniz, onu öğrenmek istedim.
Bütçem 600 TL civarı. Bunlar haricindeki önerileri de açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Logitech G305 vs STEELSERIES Aerox 3 Onyx

Hocam ikincisi kablolu. Atacağım fare kablolu ama piyasası 1000-1700 lira arasında değişen bir fare bakmak isterseniz SteelSeries Aerox 5 Oyun Faresi, 9 Programlanabilir Tuş IP54, PC/MAC – FPS, MOBA, Battle Royale, MMOs, RPGs, Siyah : Amazon.com.tr

Hocam ikincisi kablolu. Atacağım fare kablolu ama piyasası 1000-1700 lira arasında değişen bir fare bakmak isterseniz SteelSeries Aerox 5 Oyun Faresi, 9 Programlanabilir Tuş IP54, PC/MAC – FPS, MOBA, Battle Royale, MMOs, RPGs, Siyah : Amazon.com.tr
Evet, ikinci attığım kabloluymuş, ben de biraz geç farkettim. Linkteki içerik yanılttı beni de. Öneriniz için teşekkür ederim.

Aerox 3 önermem.

Kablosuz istiyorsanız 2.el temiz garantili bir G305 alıp modlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dikkate alacağım, teşekkürler.

Geri
Yukarı