Logitech G332 alınır mı?

Bütçe
400

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı

En ucuz buradan buldum, kulaklığı uzun süredir almak için bekliyorum alınır mı? Teknosa'dan almak mantıklı mı? Bu fiyat bandında daha iyi diyerek önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?

Alınmaz, iyi bir kulaklık değil. CH321 indirimde, kaçırmayın derim:
Fikrim değişti gibi bir kaç inceleme videosu izleyip sipariş vereceğim gibi şu an. Teşekkürler. Mikrofon kalitesi benim için önemliydi bu kulaklık da çok övülmüş.

Fikrim değişti gibi bir kaç inceleme videosu izleyip sipariş vereceğim gibi şu an. Teşekkürler. Mikrofon kalitesi benim için önemliydi bu kulaklık da çok övülmüş.
İçinize sinmezse H2002D bakın, bence CH321'den bir tık daha iyi eğer anakartınızın ses kartı iyiyse. CH321 de çok iyi bir kulaklık, şimdiden hayırlı olsun.

Öyle piyasada çok görmediğim markaları tercih etmek riskli geldiği için bana göre değil. :D Öneriniz için teşekkürler.

CH321'i sipariş ettim tekrardan konumu yanıtladığınız için teşekkürler.
Piyasada görmemiş olmanız çok doğal. GameNote, Türkiye'ye yeni gelmiş olan bir marka. Son derece kalitelidir ürünleri. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Gayet alınabilir bütçe bir tık artarsa HS50Pro alınır. Atılan kulaklıklardan daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı