Logitech G332 mi vs HyperX Cloud Stinger

Batuhan Odabaş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki kulaklıktan birisini alacağım. Hazır çok iyi bir indirimde iken kaçırmayayım diye düşünüyorum. Aşağıya ürünün linklerini koyuyorum isterseniz sizde bakabilirsiniz. Sizce hangisini almalıyım? Fiyatları aynı olduğu için kullanım açısından hangisi daha rahat ve uzun ömürlü ise onu almayı düşünüyorum. Ya da ses ve mikrofon kalitesi açısından hangisi daha iyi? Biraz detaylı bir şekilde cevap verirseniz çok iyi olur. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Stinger çok övülüyor ama deneme şansım olmadı. G230 kullanmıştım yıllar önce uzun süreli kullanımı tatmin edici değil ama alınabilir. Kişisel tercihinize kalmış.(Logitech garantisi üzmez)

stinger. daha rahat ve terletmiyor sünger pedlere ragmen. ses kaliteleri ve mikrofonları iyi ikisinin de.
Hocam 332 ve cloud stinger modellerinin kulaklık pedleri suni deri. Bir başka model olan Cloud stinger core modeli biraz kafamı karıştırdı yavaşça fikrim ona kaymaya başladı. Ama Cloud Stinger Core ile ilgili aklımda 2 soru var.
1- Kulaklık pedlerinin suni deri değilde gerçekten kumaş olduğuna emin miyiz ?
2- Cloud stinger modelinde olduğu gibi mikrofonu yukarı-aşağı kaldırıp-indirdiğimizde mikrofon açılıp kapanabiliyor mu ?
Cevap veren arakdaşlara teşekkür ederim. Sonuç olarak İtopya'dan indirimde bulunan HyperX Cloud Stinger model kulaklık sipariş ettim. Ergonomik açıdan ve hoparlör-mikrofon kalitesinden dolayı bu modeli satın aldım. Kulaklık gelince denerim ve görüşlerimi-tavsiyelerimi tekrar buraya bilgilendirme amaçlı yazarım.

Son düzenleme:
Kulaklık geldi ve 3-4 gündür günde 5-6 saat kullanıyorum. Kulaklık pedleri ve kafa üstündeki deri kullanırken gayet rahat hiç bir şekilde sizi rahatsız etmiyor. Mikrofon konusuna gelecek olursak sesiniz karşı tarafa gayet net ve pürüzsüz bir şekilde gidiyor diyebilirim. Kablo uzunluğu dönüştürücü kullanmadan 1.3 metre eğer ki dönüştürücü kullanırsanız 3 metre oluyor. Kablonun uzunluğu harika evet ama kablonun kalitesine bakarsak tabiri caizse çok dandik. Herhangi bir yere sıkıştığı zaman kopacakmış gibi geliyor insana. Bence kablo kalitesini kaliteli yapabilirlerdi. Sonuç olarak kulaklığın kablo kalitesi hariç bütün herşeyinden memnunum. Kablo takıntısı olmayan arkadaşlar gönül rahatlığıyla alıp 3-4 sene kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı