Logitech G333 Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı 249 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Şimdiye kadar en düşük 399 TL'yi görmüştüm (MediaMarkt satıyordu).
249 TL bence iyi fiyat.
Mikrofon kalitesi olarak da başarılı bir model.

Al-sat yapsak ya da kullansak. İki anlamda da memnun eder mi? :D

Güzel fiyat, kulakiçi kulaklıklarla iyi ses kasılabiliyor mu?

Güzel fiyat, kulakiçi kulaklıklarla iyi ses kasılabiliyor mu?
Bu modeli kullanmadım ama KZ gibi farklı kulak içi kulaklıklarla FPS oyunlarında ses kasabiliyorum ben açıkçası. Profesyonel seviyede değilim tabii, o seviyede oynayanlar için kulak üstü daha iyi olabilir tahminimce.

@bados123 evet maalesef sadece mor kalmış. Konuyu açtığımda her üç renk de stoktaydı :(

Hocam bunu PC'de nasıl kullanacağız, 3.5mm jack girişi var fakat bilgisayarımdaki portlarda mikrofon ve ses olarak iki farklı giriş var. Bunda ise tek giriş var, çift girişe mi dönüştürmem gerekiyor bunu hem mikrofonu hem de sesi kullanmak için?

Hocam bunu PC'de nasıl kullanacağız, 3.5mm jack girişi var fakat bilgisayarımdaki portlarda mikrofon ve ses olarak iki farklı giriş var. Bunda ise tek giriş var, çift girişe mi dönüştürmem gerekiyor bunu hem mikrofonu hem de sesi kullanmak için?
2 seçeneğiniz var. Ya anlattığınız şekilde Y-Splitter ara kablo alıp 3.5 mm girişle bağlarsınız.

Ya da kutusundan çıkan Type-C to 3.5 mm adaptörü bilgisayara bağlayıp kulaklığı ona bağlarsınız.

Kasanızda/laptopunuzda Type-C giriş yoksa USB Type A'yı female Type C'ye dönüştüren bir adaptör alırsınız.

Kendi adaptörünü kullanmak daha mantıklı olur bence. Çünkü izlediğim videoya göre kontrolleri de destekliyormuş. Ses açıp kısma, durdurma başlatma gibi kumanda kontrolleri Windows PC'de bile adaptör sayesinde çalışıyormuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı