Logitech G335 alınır mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Bütçem 700 TL üzerine çıkamam, bu bütçede bir oyuncu kulaklığı bakıyorum. Oyun ve müzik için kullanacağım, bu kulaklık sanırım yeni çıkmış, gözüme çarptı güzel gözüküyor, sizce alınır mı? Pedlerin kumaş olması benim için önemli, deri pedlerde pek rahat edemiyorum. Bu bütçede başka ne tavsiye edersiniz?

Bütçem 700 TL üzerine çıkamam, bu bütçede bir oyuncu kulaklığı bakıyorum. Oyun ve müzik için kullanacağım, bu kulaklık sanırım yeni çıkmış, gözüme çarptı güzel gözüküyor, sizce alınır mı? Pedlerin kumaş olması benim için önemli, deri pedlerde pek rahat edemiyorum. Bu bütçede başka ne tavsiye edersiniz?

Bence kaçırmayın bunu alın derim hocam.

kullanıyorum alınır hocam

hocam tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Hocam öncelikle rahatlığından çok memnunum, o kadar hafif ki uzun süre kullanımda kafanızda olduğunu unutabiliyorsunuz. Sesi de gayet kaliteli, birçok farklı tip oyunda ve müzik ile denedim memnunum. Benim için tek olumsuz yanı kulak pedlerinin ses geçiriyor olması yani dış dünyadan kesilmiyorsunuz, son zamanlarda da daha önceden olmayan bir sorun çıktı, discordda arkadaşlarımla konuşurken arkada izlediğim videoda konuşulan şeyleri birebir duyduklarını söylediler, ben de kendi sesimi dinlemeyi denedim gerçekten dinlediğim şeyi direkt karşı tarafa yansıtıyor, neden olduğunu bilmiyorum ama bu daha önceden olmazdı, çözüm olarak discorddaki gürültü azaltıcı modunu kullandım ve sesi kesti. Hocam dediğim gibi kesinlikle kaliteli bir kulaklık sadece tek sorunu üstte bahsettiğim olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı