Logitech G402 Alınır mı?

Achilleshield

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar özellikle CS:GO ve diğer FPS'ler için mouse almayı düşünüyorum. Aklımda Logitech G402 var, deneyim sahibi olanlar yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle teşekkürler şimdiden, M185 kullanıyorum ve oyuncu mouse almak fark yaratırmı merak ediyorum gerçekten ve eğer G402 alırsam mousepadte almalı mıyım ?
Evet mousepad almalısınız.

Ben de kablosuz mousedan geçtim. Gerek DPİ, gerek skatezler ve kayma, gerek ergonomi, gerek tuşlar, ve gerek hız. Şuan CS:GO' da 900 saate yakın oynamam var ve rahat 300' ü G402 iledir, tavsiye ederim. Her şeyiniz değişmekte.

Tabi aldıktan sonra bir hafta boyunca ölüm maçı girmek lazım, alışmak için. :D

Evet mousepad almalısınız.

Ben de kablosuz mousedan geçtim. Gerek DPİ, gerek skatezler ve kayma, gerek ergonomi, gerek tuşlar, ve gerek hız. Şuan CS:GO' da 900 saate yakın oynamam var ve rahat 300' ü G402 iledir, tavsiye ederim. Her şeyiniz değişmekte.

Tabi aldıktan sonra bir hafta boyunca ölüm maçı girmek lazım, alışmak için. :D
Haha, ona şimdiden ihtimal veriyorum ben de:D teşekkür ederim yardımınız için alırsam yazıcam:D

Haha, ona şimdiden ihtimal veriyorum ben de:D teşekkür ederim yardımınız için alırsam yazıcam:D
Hayırlısı olsun, bu arada mousepad olarak da QCK+ öneririm.

Bu da benim ''baba''lar... :D

stvrhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.png

G502'de eline göre ağırlık, 11 tuş var. Sadece CS:GO değil diğer oyunlarda diğer tuşlar işe yarar. Tekerlek çift kademeli, hem hızını ayarlıyorsun hem de sol sağ oluyor. Rahatlığı iyi, bir de 402 502 arasında 20 TL fark var. 20 TL fark verip üst modeli almak mantıklı.

G502'de eline göre ağırlık, 11 tuş var. Sadece CS:GO değil diğer oyunlarda diğer tuşlar işe yarar. Tekerlek çift kademeli, hem hızını ayarlıyorsun hem de sol sağ oluyor. Rahatlığı iyi, bir de 402 502 arasında 20 TL fark var. 20 TL fark verip üst modeli almak mantıklı.
Emin ol CS:GO için hafif fare lazım. G502'yi 6 ay kullandım ve emin ol, CS:GO için G402 daha iyi...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı