Logitech G402 alınır mı?

death_stroke

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar Logitech G402 almayı düşünüyorum. Şu anda kullandığım mouse SS Rival 300 4 senedir kullanıyorum ve artık bu emektarı değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorum. Çünkü bir çoğunuzun bildiği üzere SS Rival serisinin kronik sorunlarından biri olan yanlarda bulunan plastik bölümler eridi ve sağ tık bazen tam olarak basmıyor, takip atlama sorunundan hiç bahsetmiyorum ortalama bir oyuncuyum yani FPS de oynarım RPG de oynarım tek bir oyun tarzına takılı kalmam. Ayrıca ellerim çok büyük özellikle bu sebepten dolayı Logitech G402 almayı düşünüyorum. Kullandığım mouse pad olan SS Qck+ Small u da değiştirmek istiyorum, biraz daha büyük bir pad almak istiyorum ancak mouse için en fazla 300 TL verebilirim pad içinse en fazla 60 - 80 TL arası olabilir. Sizlerin de görüşünü almayı çok isterim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Kullandığım bir üründür, Logitech G402. Çok iyi bir mouse sırf set olsun diye Rival 600'e geçmiş biriyim. G402'i hala unutamadım. :)

Düşünürseniz çok az kullandığım ve satıyor olduğum bir ürün imzam da mevcut.

G402'yi bir cafede kullandım. Ben şahsen çok beğendim. Black Friday'da almayı düşünüyorum. Mousepad olarak HyperX fury düşünüyorum. Şuan Gameekstra sitesinde 60 liraya alınabilir. Normal fiyatı 90 lira.

Geçen sene bir anlık gaflet ile aldım bu fareyi. İlk sefer optic problem yaşadım, cursor kendi kendine saga sola kayıyordu. Garantiye yolladım sıfır ürün geldi o da 1 aylık kullanım sonrası sol tık tutukluk yapmaya başladı. Söktüm koydum kutusuna kaldırdım garantiye falan yollamadım. İbret olsun diye tutuyorum bir daha almamak için. Logitech G430 kulaklıkta da sorunlar yaşadım para iadesine kadar gitti. Benim şanssızlığım tabi ki, teknoloji şans işi ama ben şahsen uzak duruyorum bu markadan. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı