Logitech G402 Nasıldır?

Badmobil

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar neredeyse piyasada Corsair hariç bir çok üst düzey mouse kullandım. Dayanamayıp forumda çok övülen F/P olarak Logitech g402 aldım. Eve gidip sensör ve oyunlarda nasıl performans verdiğini deniyeceğim. Almadan önce inceleme örneğini denedim. Elime güzel oturdu. Agırlıgı da güzel. Sonuçları nasıl olacak.

Evet denemelerim sonucu:
Artıları:
  • + Sensörünü cidden beğendim. Beni en çok şaşırtan şey oldu. PWM 3366/3310 sensör aratmadı aradaki farkı anlayamadım.
  • + Palm grip için gerçekten uygun bi mouse elime oturuşu sevdim.
  • + Kullanılan skatez kayması gerçekten güzel
  • + Daha yeni kullanmama rağmen cs go denememde zowie ec2-a karşılaştırdım. Logitech g402 ile aynı sayıda adam vurdum. Atölyede denedim süreli botlarla çeşitli alıştırmaları karşılaştım. Beni çok şaşırttı.
  • + Kullanılan yüzey terlemeyi engeliyo. Benim için en önemli unsur. Çünkü Zowie ec2-a tek sorunu çok ter tutuyor mouse elimden kayıyordu.
Eksileri:
  • - Sniper butonu elim çok takıldı. Yanlışlıka baştım bi kaç kez bende yazılımdan o tuşun işlevini kapattım sorunu böyle çözdüm.
  • - Sol ve Sağ click çok hassas yapmışlar. Daha seri tıklanabiliyor fakat en ufak parmak ağırlıpınızda bile basıyor. Awp ile yanlışlıkla kaç kez dürbün açtım. Ama bi süre sonra alıştım.
  • - Kablosu örgü kablo olmaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben rival 300 kullanıyorum. Rival 300 elime birazcık büyük geliyor. G402'ye geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Mouse kücük mü sizce?

Rival 300 ile G402 benzer. Bildiğim kadarı ile çok benzer ölçüleri ancak G402 biraz daha küçük kalıyor Rival 300'e göre.

Öndesinde G300s kullandım elime küçük geldi Razer Deathadder kullandım büyük geldi. Rival 300 de cok az büyük geliyor.

merhaba ben rival 300 kullanıyorum rival 300 elime birazcık büyük geliyor g402 ye geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz. Mouse kücükmü sizce
Mouse herkezin el ölçüsüne göre değişir büyüklüğü küçüklüğü bana büyük gelmedi. Ayrıca rival 300 arka tarafı biraz yüksek olduğu için büyük gelebiliyor. Logitech g402 öyle değil. Biraz daha alçak yapmışlar. Boyuna göre orantılı tabi dediğim gibi bu kişiden kişiye değişir. Şuan bende logitech g303 - logitech g402 - razer deathadder chroma - zowie ec2-a vardı sattım düne kadar. Bu üç mouse var şuan g402 kullanıyorum ara sıra beğenimi kazanıyor. Lod biraz yüksek ama kendi çözümlerim ile düşürmeyi başardım. Sorunum kalmadı.

Mouse herkezin el ölçüsüne göre değişir büyüklüğü küçüklüğü bana büyük gelmedi. Ayrıca rival 300 arka tarafı biraz yüksek olduğu için büyük gelebiliyor. Logitech g402 öyle değil. Biraz daha alçak yapmışlar. Boyuna göre orantılı tabi dediğim gibi bu kişiden kişiye değişir. Şuan bende logitech g303 - logitech g402 - razer deathadder chroma - zowie ec2-a vardı sattım düne kadar. Bu üç mouse var şuan g402 kullanıyorum ara sıra beğenimi kazanıyor. Lod biraz yüksek ama kendi çözümlerim ile düşürmeyi başardım. Sorunum kalmadı.
LOD sorununu nasıl çözdün? Söylersen sevinirim.

Geri
Yukarı