Logitech G402 vs Deathadder vs Corsair RGB Sabre

Badmobil

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech G403 aldım. Memnun kalmadım iade ettim. Şimdi aklımda Corsair optical RGB Sabre, Razer Deathadder Chroma, Logitech G402 bu mouse arasındayım. Palm grip tutuyorum. Yaklaşık 18.5 cm elimin uzunluğu CS GO - overwatch - league of legends- blade and soul tarzı oyunlar oynuyorum. Bu üç mouseyi aynı fiyatla alma imkanım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen uzun süre G402 kullandım ve kesinlikle öneririm, hiçbir sorunla karşılaşmadım ancak diğer mouseları denemediğim için kesin bir karşılaştırma yapamam.

Deathadder modeli öneririm. Razer bir tek fare işinde iyi gerçekten.
Razer inceledim. Elime büyük geldi. O kadar mağaza dolaştım. Logitech g402 ve corsair sabre bulamadım. Corsair sabrenin kullandığı sensör araştırdım. Avago s3889 kullanıyo sanırsam razer deathhadder chroma ile aynı ama aynı performans verirmi bilmiyorum. Logitech g402 sniper butonu beni düşündürüyor. Yanlışlıkla basarmıyım. Ağırlığı sorun yaşatırmı. Logitech g402 ve corsair sabre arasındayım.

Şahsen uzun süre G402 kullandım ve kesinlikle öneririm, hiçbir sorunla karşılaşmadım ancak diğer mouseları denemediğim için kesin bir karşılaştırma yapamam.
G402'de sniper butonu sorun yarattımı size?

Corsair Sabre öneririm.
Corsair sabre kullandınız mı? Mouse güzele benziyo fakat corsair marka hiçbir ürün almadım. Sorun yaratırmı diye düşünüyorum.

Anladım hocam.

Orda corsair sabre varmıdır. İnceleyebileceğim. Logitech g402 görmüş olurum.

Bunu gerçekten bilmiyorum. Bir çok Steelseries, Razer ürünü açıkta vardı ama Corsair'i hatırlamıyorum. Facebook sayfasına mesaj yoluyla sorarsanız cevap verirler diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı