Logitech G410'dan Redragon K552'ye geçiş

bjkbugrabjk

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2017'den beri Logitech G410 kullanıyorum ve bazi tuşlar düzgün çalışmamaya başladı (a tuşu çift basıyor, ı tuşu 2,3 kez bastıktan sonra algılıyor, LCTRL çalışmıyor, Z tuşu zor algılıyor, lshift tam köşeden basınca calışıyor)
Ve çok sıkıntı çekiyorum.

Yeni klavye almak istiyorum ve bütçeme en uygun klavyenin Redgragon K552 olduğunu gördüm.

O klavyeyi aldıktan sonra çok fazla kalite düşüşü yaşar mıyım?
Switch'lerin tepkime süresindeki farkı hisseder miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yaşamazsın G410'da ki Romer G tuşlar çok kaliteli değil maalesef çift tıklama sorunları çok fazla Switch'lerin kırılması da cabası fark hissedeceğini düşünmüyorum.

G410'da kullanılan Romer-G anahtarlar sorunlu zaten, bu kadar uzun süre dayanması bile şaşırtıcı. Bütçe biraz artarsa Legion K500 tercih edebilirsiniz. Kailh anahtarları bu bütçede alabileceklerinizden daha kalitelidir. K552 de kötü değil ama fiyatı çok arttı, öneremiyorum şu an. TKL olması sorun olmayacaksa G87'ye de göz atabilirsiniz.

G410'da kullanılan Romer-G anahtarlar sorunlu zaten, bu kadar uzun süre dayanması bile şaşırtıcı. Bütçe biraz artarsa Legion K500 tercih edebilirsiniz. Kailh anahtarları bu bütçede alabileceklerinizden daha kalitelidir. K552 de kötü değil ama fiyatı çok arttı, öneremiyorum şu an. TKL olması sorun olmayacaksa G87'ye de göz atabilirsiniz.

TKL olmasini tercih ederim.

Arkadaslar bu trendyoldaki ConnectGame magazasi güvenilir midir? Türkiyede sadece o magaza satiyor Royal Kludge G87'yi.

Ayrica şu ürünü buldum. Bu nasildir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı