Logitech G413 vs Kingston HyperX Alloy FPS

itsvictory

Kilopat
Daha fazla  
350 TL bütçem var. Logitech G102 mouse kullanıyorum. Takım olması açısından Logitech istiyorum ama sizin de yorumlarınızı görmek istedim. Hangisini önerirsiniz ya da başka öneriniz var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Logitech G413 Mekanik Türkçe Oyun Klavyesi (320TL)
Kingston HX-KB1BL1-UK/A2 HyperX Alloy FPS Oyuncu Mekanik Klavye

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsaydım Logitech G413 alırdım. Tek nedeni arkasında USB girişi mevcut. Buradan istersen kablolu yada kablosuz Gamepad'ini takar kullanırsın, ister harici harddiskini takar kullanırsın yada telefonunu şarj edersin vs. Arkasında USB girişi olan klavyeler benim hoşuma gidiyor, kolaylık oluyor biraz. Diğer özelliklerini bilmiyorum.

Yakın zamanda Logitech G513 çıkacak, hatta Youtube'da incelemeleri bile çıktı ama piyasaya daha girmedi. Tamamen RGB olacak ama fiyatı yüksek olabilir. Alabilme ve bekleme şansın varsa bence onu bekle.

Ben olsaydım Logitech G413 alırdım. Tek nedeni arkasında USB girişi mevcut. Buradan istersen kablolu yada kablosuz Gamepad'ini takar kullanırsın, ister harici harddiskini takar kullanırsın yada telefonunu şarj edersin vs. Arkasında USB girişi olan klavyeler benim hoşuma gidiyor, kolaylık oluyor biraz. Diğer özelliklerini bilmiyorum.

Yakın zamanda Logitech G513 çıkacak, hatta Youtube'da incelemeleri bile çıktı ama piyasaya daha girmedi. Tamamen RGB olacak ama fiyatı yüksek olabilir. Alabilme ve bekleme şansın varsa bence onu bekle.

Maalesef fiyat olarak 370i geçemem. Teşekkür ederim

Bütçenize uygun bulabildiyseniz HyperX Alloy FPS'i tercih edin.

Sırf USB portu var diye klavye tercihi mi olurmuş. Ben Logitech'in şu an fiyatlarını beğenmiyorum, geçen sene Logitech klavyeler rakiplerinden daha ucuzdu cazibesi vardı bugün aynı paralara Cherry MX klavye alınıyor.

Logitech G413 yakın zamanda almıştım. Güzel klavye onun yanında G102 mouse kullanıyorum.
Klavye gerçekten kaliteli hissede biliyorsun. Arkasında usb girişi var klavyenin.
Klavyede 2 tane usb çıkışı var. İlk geldiğinde ben garipsemiştim. Game modu var klavyede, oyun oynarken klavyede istediğin tuşları iptal edebilirsin.
Sormak istediğin varsa sorabilirsin?

Logitech G413 yakın zamanda almıştım. Güzel klavye onun yanında G102 mouse kullanıyorum.
Klavye gerçekten kaliteli hissede biliyorsun. Arkasında usb girişi var klavyenin.
Klavyede 2 tane usb çıkışı var. İlk geldiğinde ben garipsemiştim. Game modu var klavyede, oyun oynarken klavyede istediğin tuşları iptal edebilirsin.
Sormak istediğin varsa sorabilirsin?

Ben de g102 mouse kullanıyorum klavye mouse takım gibi durması için g413 istiyorum. Sadece hyperx ve g413 arasındaki avantaj ve dezavantajları görmek istedim. Sorabileceğim şeylere cevap vermişsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

USB dediğiniz HyperX Alloy FPS modelinde mevcut zaten. HyperX Alloy FPS alınmalı.
Ben de g102 mouse kullanıyorum klavye mouse takım gibi durması için g413 istiyorum. Sadece hyperx ve g413 arasındaki avantaj ve dezavantajları görmek istedim. Sorabileceğim şeylere cevap vermişsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.
İki klavyeyide kullanmış biri olarak bir yorumda ben yapacağım. USB iki klavyede mevcut, hissiyat olarak Romer-G Switch hissiyatını pek beğenmedim. CherryMX Switch dururken Romer-G tercih etmezdim. Tasarım olarak HyperX Alloy FPS daha başarılı, oyun modu dedikleri olay 20TL'ye satılan klavyelerde bile var zaten. Sırf USB girişi var diye klavye tercihi yapılmaz. Şahsen USB girişi olmayan klavyeler benim daha çok hoşuma gidiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı