Logitech G430 incelemesi

Bugün aldığım headseti inceliyorum.

Bu kulaklık 90[SUP]0[/SUP] dönebiliyor.

Kulaklığın içi metaldir.

Burada ses açıp kısma özelliği bulunuyor. Ve mikrofon buradan kapatılıp açılabiliyor.

Bildiğiniz standart olan kulaklık ve mikrofon girişleri.

En önemli parçalardan birisi bu. Bu cihaz kulaklığı 2+1'den 7+1 DOLBY yapıyor. Buna kulaklık ve mikrofon çıkışını taktıktan sonra pcye bağlayıp Logitech'in programını kuruyoruz.
Logitech'in programını başka bir incelemede anlatacağım.

Mikrofon her tarafa bükülebiliyor.

Bu G430'un son hali.

Ürün ile ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz.

İncelemende fotoğraflara değilde ayrıntılara daha fazla yer vermelisin diye düşünüyorum. Fakat ilk incelemene rağmen fena sayılmaz.

Bugün kutusunu kurcalayıp acaba nasıl çaktırmadan açabilirim diye sinsilik yapıyordum. Kulağa oturan kısmı büyük ve rahat olmalı?

İncelemende fotoğraflara değilde ayrıntılara daha fazla yer vermelisin diye düşünüyorum. Fakat ilk incelemene rağmen fena sayılmaz.

Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Bugün kutusunu kurcalayıp acaba nasıl çaktırmadan açabilirim diye sinsilik yapıyordum. Kulağa oturan kısmı büyük ve rahat olmalı?

Kulağa oturan kısım çok rahat ve kulağımın tamamını kapsıyor.

İnceleme güzel :D . Gidip bir kulaklık alasım geldi. Ama en son bu tip kulaklık aldığımda onunla boğuşuyordum. Kulak içi kulaklıklar bana daha rahat geliyor. Ve hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı