Logitech G430 Kulaklığının Kablo Sorunu

-Fidelio-

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech G430 kulaklığımı 1 senedir kullanıyorum. Kulaklığın kablosu biraz uzun bir kablo ve kullanırken de kablolar birbirine dolanıyordu. Kabloları düzeltirken kulaklıktan ses gelmemeye başladı ve kablonun bazı yerlerini bükünce ses geliyordu ama eskisi gibi değil yani basslar yoktu ses düzeyi en üstte olmasına rağmen ses az geliyordu. Sizce ben garantiye götürsem mi? Bu kablo sorunu düzeltilebilinir mi? Yoksa yeni bir kulaklık mı almam gerekecek?

Merhaba öncelikle benim bir kulaklığım vardı steelseries siberia 150 senin yaşadığın sorunun aynısını bende yaşamıştım kablolar dolanıyordu sürekli ve bende düzeltmeye çalışırken çıt çıt sesler geliyordu sonra sesler azalmaya başladı ve bende iade ettim bir kaç ay sonra aynısını aldım ve bu sefer dikkatlice kullandım şimdi memnunum ve sana tavsiye yeni kulaklık alıp kablolarını düzeltirken çok dikkatli ve kibarca davran bende çok sorunlar yaşadım.

Garantiye gönder. Kabul ederlerse ki genelde etmezler değiştirirsin. :)

Kulaklıklarda marka gözetmeksizin sıklıkla yaşanan bir sorun bu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı