Logitech G430 kulakta Dolby'e geçince cızırtı sesi geliyor

Akado

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, Logitech G430 kulaklığımı yaklaşık 4 5 senedir kullanmaktayım kulaklığı kullanırken G HUB uygulamasını keşfettim, uygulamadan Surround seçtikten sonra üstte 2 seçenek sunuyor. Dolby ile DTS seçenekleri sunuluyor, otomatik olarak DTS seçiliydi ben Dolby'yi işaretledim. Sonra test etmek için YouTube'dan bir müzik açtım başta bir şey yoktu fakat birkaç saniye geçtikten sonra cızırtılar gelmeye başladı kulaklıktan sebebini 1 2 gün araştırdım fakat bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim.

USB yuvanı değiştir Realtek sürücü kullanıyor musun? Ayrıca kulaklığın sürücüsü varsa indir. Ses ayarlarından denge denen yeri kontrol et veya düzenle yazar oradaki sürgüleri.

USB yuvanı değiştir Realtek sürücü kullanıyor musun? Ayrıca kulaklığın sürücüsü varsa indir. Ses ayarlarından denge denen yeri kontrol et veya düzenle yazar oradaki sürgüleri.
4 tane usb yuvası var laptop üzerinden kullanıyorum her birine taktım aynı cızırtı devam ediyor ve evet realtek sürücü kullanıyorum. GHUB üzerinden güncellemesini yaptım şuan güncel kulaklık ve denge yerlerini düzgün gözüküyor
1642348545791.png
1642348567845.png
1642348606660.png

bir kaç ihtimal var usb yuvaları arızalı olabilir anakarttan yapabilir kulaklık iç kablolarında bağlantılarında olabilir kulaklık fişi olabilir usb yuvalarında tozlar falan. ben kulaklığın kendisinde sorunun olduğunu düşünüyorum başka birisinin pc sinde dene tavsiyem
en son bir bilgisayarcıya kontrol ettir pc ni ve kulaklığı

Geri
Yukarı