Logitech G430 Ses Sorunu

JohnCoffey

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Yeni almış bulunduğum logitech g430'de hiç beklemediğim bir sorun yaşadım. USB bağlantı ile calıştırdığım zaman ses sorunu yaşadım.

vLg3Pr.jpg

Jackleri su sekilde bağladığım zaman ses sadece kulaklığın sol tarafından geliyor...

2.jpg

Bu şekilde yaptığımda ise sadece sağ taraftan ses geliyor. Çok farklı şekillerde denememe rağmen diğer şekillerde ses alamadım bile... (Logitech Software Güncel Olarak Yüklüdür).Bu konuda bilgisi olanlar lütfen yardım edebilir mi ?

Ekstra sorum ise direk kasada bulunan jacklara taktığımda ise sesler gayet güzel geliyor ancak 7.1 surround sisteminden yararlabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasaya takarsan yararlanamazsın. Ürünün arızalı olabilir. Ses kartının jakı bozuk büyük ihtimal. Aldığın yere götür değiştirirler.

Jakları yarım yarım değilde tam takıp denemişsinizdir inşallah. Onun dışında ses kartını ben sevmiyorum. Mikrofonun aldıgı sesi kulaklığa vermeyi açarsan, ses sorunları çıkabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı