Logitech G432 7.1 alınır mı?

Fallen God

Hectopat
Öncelikle lütfen başka kulaklıklar önermeyin. Sadece bunun alınıp alınmayacağını söyleyin çünkü ben Teknosa'dan ürün değişimi yapacağım.
Orada düzgün kulaklık olarak HyperX Cloud 2 ve Logitech serisi var. Ben HyperX Cloud 2 aldım, çok kötü. Rahatlık konusunda iyi sesini de iyi veriyor ama cızırtı sorunu ve 7.1 berbatlığından geri vereceğim. Onun yerine Logitech G432 7.1 modelini alacağım.

Eski bir kulaklık, önermiyorum. İade etme imkanınız varsa iade edip bunu alabilirsiniz:

Eski bir kulaklık, önermiyorum. İade etme imkanınız varsa iade edip bunu alabilirsiniz:

O model Logitech G430 modeli G432 yeni modeli.

Bilmiyordum aslında güzel modelmiş tavsiyen için sağ ol ama ben Razer BlackShark V2 alacaktım ama kafa ayarlama yeri çok hızlı kırılabilir diye kararımı değiştirdim.
BlackShark V2 X'i kasıt ediyorsanız o da güzel kulaklıktır. Void Elite ile hemen hemen aynılar. Ayrıca malzeme kalitesi de güzel. Kısa bir süre deneyimlemiştim.

Blackshark V2 X'i kasıt ediyorsanız o da güzel kulaklıktır. Void Elite ile hemen hemen aynılar. Ayrıca malzeme kalitesi de güzel. Kısa bir süre deneyimlemiştim.

Sorun kafa bandında çok ince bir bir şey hızlı kırılırsa bir de onla uğraşmak istemiyorum şu an her şeyi halledip yazın PC alacağım ve kendimi oyuna vereceğim o zamana kadar bütün sorunları halletmeliyim yani bir de o dert olmasın.

Sorun kafa bandında çok ince bir bir şey hızlı kırılırsa bir de onla uğraşmak istemiyorum şu an her şeyi halledip yazın PC alacağım ve kendimi oyuna vereceğim o zamana kadar bütün sorunları halletmeliyim yani bir de o dert olmasın.
İnce bir şey değil. Çok zorlamazsınız kırılma imkanı da yok gibi bir şey. Hala güvenemediyseniz Void Elite alın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı