Logitech G432 7.1 alınır mı?

YavuzSelim61

Picopat
Öncelikle lütfen başka kulaklıklar önermeyin. Sadece bunun alınıp alınmayacağını söyleyin çünkü ben Teknosa'dan ürün değişimi yapacağım.
Orada düzgün kulaklık olarak HyperX Cloud 2 ve Logitech serisi var. Ben HyperX Cloud 2 aldım, çok kötü. Rahatlık konusunda iyi sesini de iyi veriyor ama cızırtı sorunu ve 7.1 berbatlığından geri vereceğim. Onun yerine Logitech G432 7.1 modelini alacağım.

Utku Girgin

Gigapat
Süper Moderatör
Makaleler
19
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Bu tarz modellerin menteşeleri çok kolay hasar görüyor. Servis kalitesi iyi olduğundan pek sorun çıkaracaklarını sanmıyorum fakat yine de göz ardı edilmemeli.

Rivadex

Decapat
Makaleler
1
Yer
Away from Earth
KS
Y

YavuzSelim61

Picopat
Eski bir kulaklık, önermiyorum. İade etme imkanınız varsa iade edip bunu alabilirsiniz:

O model Logitech G430 modeli G432 yeni modeli.

Rivadex

Decapat
Makaleler
1
Yer
Away from Earth
Bilmiyordum aslında güzel modelmiş tavsiyen için sağ ol ama ben Razer BlackShark V2 alacaktım ama kafa ayarlama yeri çok hızlı kırılabilir diye kararımı değiştirdim.
BlackShark V2 X'i kasıt ediyorsanız o da güzel kulaklıktır. Void Elite ile hemen hemen aynılar. Ayrıca malzeme kalitesi de güzel. Kısa bir süre deneyimlemiştim.

KS
Y

YavuzSelim61

Picopat
Blackshark V2 X'i kasıt ediyorsanız o da güzel kulaklıktır. Void Elite ile hemen hemen aynılar. Ayrıca malzeme kalitesi de güzel. Kısa bir süre deneyimlemiştim.

Sorun kafa bandında çok ince bir bir şey hızlı kırılırsa bir de onla uğraşmak istemiyorum şu an her şeyi halledip yazın PC alacağım ve kendimi oyuna vereceğim o zamana kadar bütün sorunları halletmeliyim yani bir de o dert olmasın.

Rivadex

Decapat
Makaleler
1
Yer
Away from Earth
Sorun kafa bandında çok ince bir bir şey hızlı kırılırsa bir de onla uğraşmak istemiyorum şu an her şeyi halledip yazın PC alacağım ve kendimi oyuna vereceğim o zamana kadar bütün sorunları halletmeliyim yani bir de o dert olmasın.
İnce bir şey değil. Çok zorlamazsınız kırılma imkanı da yok gibi bir şey. Hala güvenemediyseniz Void Elite alın.

Yukarı