Logitech G432 alınır mı?

Biraz aşıyo bütçemi malesef. Aslında bu bütçeyi bile ayırmasam mı diyorum bazen bi oyun kulaklığına ama. Rampage, gamepower gibi ürünler hakkında da çok şikayet eleştiri olunca bu bütçelere çıktım biraz.

Biraz aşıyor bütçemi maalesef. Aslında bu bütçeyi bile ayırmasam mı diyorum bazen bir oyun kulaklığına ama. Rampage, Gamepower gibi ürünler hakkında da çok şikayet eleştiri olunca bu bütçelere çıktım biraz.

Rampage drop Plus öneririm kullanan arkadaşlarım çok iyi olduğunu söylüyor bir araştırıp inceleme videolarınada bakabilirsin istersen.

O ürün aklıma takılıyor aslında ama tam emin olamadım bakacağım ona da bir daha. Teşekkürler.

Bakmanda fayda var olumsuz kullanıcı yorumu görmedim diyebilirim sorunlu ürün gönderimi hariç kulllananlar çok memnun marka takıntısı arkadaşları pek aldırmamak lazım kullanmadan yorum yapan çok N11'de 357 TL hem paranda cebıne kalır ben siparişini verdim hafta içi gelir muhtemelen kullanıp sana fikirlerimi sunabilirim :)

Bakmanda fayda var olumsuz kullanıcı yorumu görmedim diyebilirim sorunlu ürün gönderimi hariç kulllananlar çok memnun marka takıntısı arkadaşları pek aldırmamak lazım kullanmadan yorum yapan çok N11'de 357 TL hem paranda cebıne kalır ben siparişini verdim hafta içi gelir muhtemelen kullanıp sana fikirlerimi sunabilirim :)
Gelince bi inceleme yapıp fikirlerini söylersen sevinirim. Bekliyorum o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı