Logitech G432 görüşlerim

Priviyet Putin

Hectopat
Kulaklığı 3 saat önce aldım. Avantaj ve dezavantajlarını söyleyeceğim direkt olarak. Bir önceki kulaklığım Rampage Comfort idi.

Avantajları:
DTS Surround çok başarılı.
Ses yüksekliği çok fazla.
Mikrofonu yeterli düzeyde.

Dezavantajları:
Kulaklığın kendi sesini fulleyince dip ses geliyor, hafif kısmanız lazım ama kısmış hali bile çok yüksek. Hem de aşırı yüksek.
Kablosu çok ince ve uzun.

Pedlerin rahatlığı, ergonomisi, malzeme kalitesi vs.
Pedler şuanlık kafaya biraz baskı yapıyor, ergonomisi güzel benim kafama cuk diye oturdu başkalarının kine de oturur büyük ihtimalle, malzeme kalitesi biraz düşük kalmış kulaklık içe doğru dönebildiği için büyük ihtimalle 2 veya 3. yere düşürüşten sonra kırarım. Bir de kulaklığın kafa kısmın da ki ped biraz sert
Pedlerin rahatlığı, ergonomisi, malzeme kalitesi vs.
onun dışında müzik kısmında detay ayrımı yapamıyorum, enstrümanlar birbirine giriyor, basslar biraz sönük ama uygulamadan arttırılabiliyor, tizler ve mitler bassa göre daha yoğun ama çok değil

Kulaklığı 3 saat önce aldım. Avantaj ve dezavantajlarını söyleyeceğim direkt olarak. Bir önceki kulaklığım Rampage Comfort idi.

Avantajları:
DTS Surround çok başarılı.
Ses yüksekliği çok fazla.
Mikrofonu yeterli düzeyde.

Dezavantajları:
Kulaklığın kendi sesini fulleyince dip ses geliyor, hafif kısmanız lazım ama kısmış hali bile çok yüksek. Hem de aşırı yüksek.
Kablosu çok ince ve uzun.

Hocam merhaba,
Ben de bugün G432 kulaklık aldım. Jak ile çalıştırdığımda ses yüksekliği çok güzel ama USB ile çalıştırınca ses yüksekliği düşüyor sizde de böyle bir sorun oldu mu ?

Hocam merhaba,
Ben de bugün G432 kulaklık aldım. Jak ile çalıştırdığımda ses yüksekliği çok güzel ama USB ile çalıştırınca ses yüksekliği düşüyor sizde de böyle bir sorun oldu mu?

Hocam bende de tam tersi oldu. Jak girişi ile ses az geldi USB girişi ile çok fazla geldi yani sorununuz hakkında pek bir bilgim yok

Aynı sorununu yaşıyorum kafayı yiyeceğim kaç gündür USB ile takınca ses fazla düşük onun dışında G332'den yükseltme yaptım ona kıyasla memnun değilim çözümünü bulursanız yazın lütfen yabancı forumlarda da bulamadım CS:GO'da seste bir tokluk oluyor AK-M4'te sprey atarken rahatlıkla fark ediliyor anlam veremdim awpde aynı şekilde ayak sesleri anlaşılmıyorda acaba PC eski anakartta öyle onun yüzünden olabilir mi acaba?
aynı sorununu yaşıyorum kafayı yicem kaç gündür usb ile takınca ses fazla düşük onun dışında g332 den yükseltme yaptım ona kıyasla memnun değilim çözümünü bulursanız yazın lütfen yabancı forumlarda da bulamadım csgo da seste bir tokluk oluyor ak-m4 te sprey atarken rahatlıkla farkediliyor anlam veremdim awpde aynı şekilde ayak sesleri anlaşılmıyorda acaba pc eski anakartta öyle onun yüzünden olabilir mi acaba

Son düzenleme:
Aynı sorununu yaşıyorum kafayı yiyeceğim kaç gündür USB ile takınca ses fazla düşük onun dışında G332'den yükseltme yaptım ona kıyasla memnun değilim çözümünü bulursanız yazın lütfen yabancı forumlarda da bulamadım CS:GO'da seste bir tokluk oluyor AK-M4'te sprey atarken rahatlıkla fark ediliyor anlam veremdim awpde aynı şekilde ayak sesleri anlaşılmıyorda acaba PC eski anakartta öyle onun yüzünden olabilir mi acaba?

Ben ürünü iade ederek Cloud 2 aldım sorunu kökten çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı