Logitech G435 mikrofon kalitesi çok kötü

Kofteayran

Hectopat
Dün Teknosa'dan G435 kulaklık aldım PC'ye taktiğımda mikrofonun ses kalitesi çok kötü geldi bana. Mikrofonu içeriden olduğu için fazla bir şey beklemiyordum ama sesim çok kalitesiz gidiyor karşıya. Kullananlar varsa herhangi bir ayarı mecvut mudur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 3 aydır kullanıyorum G435'i dediğiniz gibi mikrofonu çok kötü sidetonu açtığımda sesim o kadar berbat gitmiyor gibi gözüküyor fakat Discord kullanırken arada kulaklık mikrofonuna geçince arkadaşlarım bu ses ne çok kötü falan diyorlar ( Discord mikrofonun kalitesini biraz bozarak iletiyor haberiniz olsun ) benim bir kondenser mikrofonum var o yüzden ben mikrofonunu kullanmadım sadece denedim fakat yine de kulaklığın ikinci en kötü yanı olan G HUB desteklememesi sırf bu yüzden ne ekolayzer ne de mikrofon ayarı yapılabiliyor. Kulaklık Dolby Atmos destekli oradan mikrofon ve ekolazyer ayarı yapabiliyorsunuz fakat çok fark etmiyor haberiniz olsun.

Discord'da sorun yaşıyorsanız Discord'da Ayarlar > Ses ve Görüntü sayfasında gürültü azaltma, yankı engelleme ve tekrar gürültü önleme seçeneği bunları devre dışı bırakırsanız daha kaliteli bir ses iletebilir. Discord bu konuda kaş yaparken göz çıkarıyor maalesef. Mikrofonun kendi salt sesi ile ilgili sorun yaşıyorsanız @Z0TAC hocam güzel açıklamış konuyu.

Bu fiyata mikrofon ses kalitesini biraz yetersiz buldum açıkçası ve dediğiniz gibi G hub ve ekolayzer ayarı olmaması nedeniyle iade ettim g733 veya onun gibi kollu mikrofon bulunan, mikrofon ve ekolayzer ayarı yapabildiğim driveri olan kulaklıklara bakıcam

1500 TL'ye hala mikrofon kalitesi kötü ise vay haline Logitech'in. Ayıp etmişler. Hem geri dönüşümden ürün yapıyorsun hem de kalitesiz mikrofon. Yazık bu paraya iade hakkınız varsa edin bence.

Geri
Yukarı