Logitech G502 Hero alınır mı?

Mahsum1010

Hectopat
3 yıldır kullanmakta olduğum Zowie FK1+ artık kaymıyor ve bazen çift tıklamaya başladı. Yeni mouse olarak G502 Hero düşünüyorum. Amazon'da şu an kargo dahil 520 TL'ye denk geliyor. Sizce bu fiyata alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıldır kullanmakta olduğum Zowie FK1+ artık kaymıyor ve bazen çift tıklamaya başladı. Yeni mouse olarak G502 Hero düşünüyorum. Amazon'da şu an kargo dahil 520 TL'ye denk geliyor. Sizce bu fiyata alınır mı?

Tam bir tuğla kesinlikle almamalısın Max 300TL edecek bir mouse.
Razer markasına karşı çok ön yargılıyım ve kolay kolay kırabıleceğimi zannetmiyorum. Sanırım Razer haricinde her markayı kullanabilirim. Rampage Game Booster gibi markalar dahil.

Neden ki Razer oldukça kaliteli bir marka.
MSI Clutch GM41 LightWeight RGB Optik Gaming Mouse Razer olanı almanı öneriyorum ama Razer almam dersen.

Daha önce hiç G502 Hero kullandınız mı? Razer markası hakkında çok olumsuz yorum var. Daha önce kullanıp deneyen arkadaşlarım olmuştu ve pek memnun kalmamışlardı.

Hayır kullanmadım, ön yargınız saçma geldi bir firmanın bir ürünü kötü oluyor diye diğer ürünleride kötü olmuyor.

Kaymama sorununu Skate değiştirerek çözebilirsiniz.
Çift tıklama sorununu da internetten kaliteli, farenize uygun bir switch alarak çözebilirsiniz.

Hayır kullanmadım, ön yargınız saçma geldi bir firmanın bir ürünü kötü oluyor diye diğer ürünleride kötü olmuyor.
Daha kaliteli markalar var ve Razer kopyala yapıştır yapıyor. Dediğiniz doğru bir ürünü kötü diye her ürünü kötü olmayabilir. Ben kafam rahat olsun istiyorum. Benim için markanın imajı bir tık önde. Logitech'in de kaliteli ürünleri olsa da bazı ürünleri kötü çıkabiliyor. Bu durum Razer'de çok daha fazla. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Sizin de kullanmadığınız bir ürün için tuğla gibi diye bir tabir de bulunmanız bana saçma geldi.

Daha kaliteli markalar var ve Razer kopyala yapıştır yapıyor. Dediğiniz doğru bir ürünü kötü diye her ürünü kötü olmayabilir. Ben kafam rahat olsun istiyorum. Benim için markanın imajı bir tık önde. Logitech'in de kaliteli ürünleri olsa da bazı ürünleri kötü çıkabiliyor. Bu durum Razer'de çok daha fazla. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Sizin de kullanmadığınız bir ürün için tuğla gibi diye bir tabir de bulunmanız bana saçma geldi.

Ürün 140gr dostum skatezleri de berbat hareket yapmak zor benim kullanmama gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı