Logitech G502 ve SteelSeries Rival 700

Vulgstein

Hectopat
Daha fazla  
G502 Proteus Spectrum vs Rival 700

Başlıkta belirttiğim farelerden birisini alacağım. Şu an Rival 300'ü kullanıyorum, fareden memnunum ama soldaki sadece iki tane olan makroları bana yetmiyor. En azından bir tane daha olması yeterli olacaktır. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Sensör ve uzun kullanım bakımından hangisi rahat ettirir?

Not: Rival 300'ün makro tuşlarının büyük olmasını çok seviyorum çünkü ellerim çok büyük. G502'deki tuşların küçük olması beni biraz caydırıyor gibi ama yine de size sormak istedim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
G502 kullanıcısıyım daha önce SteelSeries Sensei kullandım. Rival 700 ile boyları aynı diye biliyorum ve makro tuşları G502 den büyük değil. Biraz sizin tercihinize kalmış hangisini beğendiyseniz ve ya birini indirimde yakalarsanız onu tercih etmenizi öneririm.

İkisine sensör farklı eğer Rival 300'ü sensör aynı istiyorsan EC1a dicem de makro istiyorsun.
Yok makro fazla sensör sağlam olsun dersen Naga trinity

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı