Logitech G502 vs Logitech G PRO

revivality

Centipat
G PRO Superlight geçerseniz hassasiyetiniz ve tüm alışkanlıklarınız değişecektir alışma süreci boyunca bayağı bir kıvrandırıyor insanı. G 502 Lightspeed kullanıyorum 9 ayı aşkındır. Pil seviyesi sık kullanımda 1 hafta götürüyor. Ergonomi açısından da fareyi biliyorsunuz zaten.

KS
KS
süpercalican

süpercalican

Hectopat
Makaleler
1
Yer
zonguldak ereğli
G PRO superlight alabilirsiniz ama G502 gibi ağır bir şeyden vazgeçmek istemiyorsanız G903'te bakabilirsiniz.

Ağır mouse candır. Açı kesmeden rahat oluyor.

G PRO superlight geçerseniz hassasiyetiniz ve tüm alışkanlıklarınız değişecektir alışma süreci boyunca bayağı bir kıvrandırıyor insanı. G 502 lightspeed kullanıyorum 9 ayı aşkındır. Pil seviyesi sık kullanımda 1 hafta götürüyor. Ergonomi açısından da fareyi biliyorsunuz zaten.

G502 mouse sektörünün volvosudur. Alıştıktan sonra başka model görmüyor insan. Volvo derken ciddiyim 3.kattan aşağiya düştü hiçbir şey olmadı.

Hero ve lightspeed modellerinde kronik sorunlar var.

Reddit'te gördüm yabancı dil olmadığı için anlamadım.

Son düzenleme:

MX5 Miata

Decipat
alınabilir bir cihaz mı çok aklımı çeldi ikinci elden razer viper ultimate mi yoksa bu mu arasında çok kaldım. Bunun şarj süresi ve alırsam sıfır alacak olmam beni en çok cezbeden şeyler ama bir yandan ergonomisi nasıldır acaba?
Bu sitelerden ihtiyacınıza göre bakabilirsiniz hocam.

Yeni konular

Yukarı