Logitech G502 X lightspeed vs Razer DeathAdder V3 Pro vs Razer Basilisk V3 Pro

Doğukan Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Ofis Elemanı
Herkese hayırlı günler ve iyi sosyaller arkadaşlar. Kablosuz bir mouse almayı düşünüyorum ve konu başlığındaki 3 model arasında kaldım. Halihazırda Logitech G502 Hero kullanıyorum. 502 Hero'dan önce de G402 hyperion Fury modelini kullandım. Genel olarak Logitech modellere bir el aşinalığım var. Razer markada hiç deneyimim olmadı ve açıkçası da DeathAdder V3 Pro modelini alıp sonradan keşke G502 X alsaydım der miyim diye kararsızım. Fareyi palm şeklinde tutuyorum. 3 model arasında hangisini tercih etmeliyim. Bu modelleri kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Hocam G 402 ve 502 fareler tutuş stilinden dolayı hoşunuza gidiyorsa Basilisk V3 pro da tasarım olarak aynı çizgide olduğu için tutuş şeklinize uygun gelir. G 502 ve Deathadder V3 Proyu deneme şansım oldu. Deathadder V3 Pronun yüksek bir sırtı var ve palm tutuşta ele güzel oturuyor. Eliniz küçükse belki bir miktar rahatsız edebilir. Basiliskin Deathaddera karşı en büyük dezavantajı ağırlığı. Birisi 110 gramın üzerindeyken diğeri 65 gramın altında kalıyor. Bütçeden bağımsız olarak soylüyorum, ağırlık önemli değil ben baş parmak desteğini ararım diyorsanız Basilisk V3 Pro tercih edebilirsiniz. Artık daha hafif bir fare kullanmak istiyorum derseniz de bu üçü arasında tercih zaten belli.

Geri
Yukarı