Logitech G510 klavye nasıldır?

ozeceze

Hectopat
En iyi cevaplar
0
SanalMarketim.com | Sipariş linkteki ürünü alacağım. Bu firmada bir sıkıntı olur mu ? Ayrıca G510 kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi klavyenin sesi kalitesi kullanılabilirliği hakkında :)

Kvothe

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Gerçekten ihtiyacın varsa bu ürünü al. Şahsen heves edip g105 modelini aldım ama yok makro yok g tuşları falan hiç birini kullanmıyorum. Sadece ışığı çok işime yarıyor. Tabi bazı g tuşlarını kullanıyorum yalan olmasın. Yani iyi düşün :)

monaktus

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bursa
Çok pahalı yahu bir klavyeye o kadar para verilir mi? :)

JaroxJamaica

Gigapat
En iyi cevaplar
0
Yer
Balıkesir
Sisteme 10.000 tl veren bir insan için para değildir bence. :) Ama ben gibiler için haddinden çok ama çok fazla gereksiz.

Kvothe

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Muhtemelen konuyu buraya açtığı için, belkide yanlışlıkla açmıştı kim bilir. Hemen ceza ver ama konuyu doğru yere taşımaya tenezzül etme, bravo yönetici.

KS
O

ozeceze

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Dün direk ceza yedim konuyu düzenleyemeden maalesef. Klavyeyi sipariş ettim. Bende verilmez diyorum ama artık vermem gerektiğine inanıyorum. Ses olarak daktiloyla yarışacak klavyeler kullandım ve yılda 2 kez klavye değiştirdiğim oldu. Işıkta gerekli ... Işık sessizlik ve kalite aldım işin açığı. Fare soracağım ama konu açmam gerekiyor orayada beklerim :)

Yeni konular

Yukarı