Logitech G512 klavyeye içecek döküldü

Efemen6

Decapat
Daha fazla  
Selamlar.
Mayıs ayında Logitech G512 (gx Blue) almıştım. Bugün masamın üstüne Fanta döküldü. Az da olsa klavyeme de döküldü. Yapışkanlık hissetmedim. İleriki zamanlarda sorun çıkar mı?

Selamlar.
Mayıs ayında Logitech G512 (gx Blue) almıştım. Bugün masamın üstüne Fanta döküldü. Az da olsa klavyeme de döküldü. Yapışkanlık hissetmedim. İleriki zamanlarda sorun çıkar mı?

Laptopuma zamanında gazoz dökmüştüm şu an klavye çalışmıyor novo tuşu ile açıyrum laptopu ekran klavyesıyle yamak ayrı facia.

Selamlar.

İyice kurulayıp temizleyin hocam içeride Fanta kalmasın.

Selamlar.
Aynı durum Redbull ile başıma gelmişti. İlerleyen zamanlarda yapış yapış oluyor. Dökülen bölgedeki tuşlar takılıyor. Güzelce temizlemeniz lazım.

İyice kurulayıp temizleyin hocam içeride Fanta kalmasın.

Zaten az dökülmüştü. Döküldüğü anda klavyeyi ters çevirdim bağlantı kablolarını söktüm peçeteyle iyice temizledim. Biraz yapışkanlık hissediyorum bazı tuşlarda psikolojik mi bilmiyorum
Dökmediğim şey yok hala çalışıyor.

Klavye mekanik miydi? Mekanikse tuşlar yapıştı mı?

Zaten az dökülmüştü. Döküldüğü anda klavyeyi ters çevirdim bağlantı kablolarını söktüm peçeteyle iyice temizledim. Biraz yapışkanlık hissediyorum bazı tuşlarda psikolojik mi bilmiyorum.

Bir peçeteyi çok hafif ıslatın ve yapışkan olduğunu düşündüğünüz tuşları çıkarıp hafifçe silin eğer hala bir yapışkanlık olduğunu düşünüyorsanız.

Geri
Yukarı