Elektronik Logitech G535 Lightspeed Kablosuz Gaming kulaklık 1.599 TL

Düzeyi 75'e ayarlayınca gitti bende.
Ayarladıktan sonra windows üzerinden devam ediyorum ben.

Denedim ama düzelmedi garanti şart.
Yeterince hassas denememişsinizdir. 1200 TL satıldığı dönem alıp bayağı kişi uğraşmıştık hepimiz böyle kullanıyoruz şuan ancak garanti tabi ki daha iyi bir çözüm umarım sizinkini de bizim gibi sorun yok diye yollamazlar.

Ayarladıktan sonra windows üzerinden devam ediyorum ben.

Yeterince hassas denememişsinizdir. 1200 TL satıldığı dönem alıp bayağı kişi uğraşmıştık hepimiz böyle kullanıyoruz şuan ancak garanti tabi ki daha iyi bir çözüm umarım sizinkini de bizim gibi sorun yok diye yollamazlar.
Azalma oluyor ama 0 noktasını yakalayamadım. Bu kadar para verilen üründe böyle bir sorun olması saçmalık.

Kulaklığı aldım, ses seviyesi çok düşük geldi. Rampage bir kulaklık kullanıyordum, herhangi bir video izlerken %20 ses yeterli oluyordu, bunda %50 yaptığımda dahi aynı seviyeye gelemiyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Kulaklığı aldım, ses seviyesi çok düşük geldi. Rampage bir kulaklık kullanıyordum, herhangi bir video izlerken %20 ses yeterli oluyordu, bunda %50 yaptığımda dahi aynı seviyeye gelemiyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
Kulaklığın ses seviyesi genel olarak düşük Peace Equalizer ile arttırıp kullanabilirsiniz. Ben ilk başta öyle yaptım sonradan ses seviyesine alıştım normal kullanmaya devam ettim.

Kulaklığın ses seviyesi genel olarak düşük Peace Equalizer ile arttırıp kullanabilirsiniz. Ben ilk başta öyle yaptım sonradan ses seviyesine alıştım normal kullanmaya devam ettim.
Aygıt Yöneticisinden G533 driver'i kurdum manuel olarak, o da bir tık arttırdı ses seviyesini, bir de Dolby Atmos üzerinden hazır gelen ayarlardan birini yaptım o da biraz yükseltti, fakat 100 liraya aldığım Rampage kulaklık daha yüksek ses veriyor ilginç bir şekilde. Alışacağım zamanla mecburen.

Geri
Yukarı