Logitech G610 İnceleme

Yaklaşık 15 gündür kullandığım klavyemin küçük bir incelemesini yapıp almayı düşünen arkadaşlar fikir edinsin istedim. Başka inceleme göremedim forumda.

Sade ve hoş tasarımı, Cherry MX Brown anahtarları ve yeterli ışıklandırması seçme nedenlerim oldu. Kablosu gayet kaliteli ve dayanıklı. G710+ modeline göre daha az yer kaplıyor. Kullanımı oldukça keyifli, ne çok sesli ne az sesli bir klavye. Mekanik hissiyatını oldukça güzel veriyor ve sesi rahatsız etmiyor insanı. Işıklandırması oldukça yeterli ve sade tasarım sevenler için doğru tercih olacaktır. Logitech Gaming Software üzerinden efekt değiştirebilip istediğiniz tuşları ayrı ışıklandırabiliyorsunuz. Multimedya tuşları alıştıktan sonra çok kolaylık sağlıyor. Tek tuşla windows tuşunu kapatabiliyorsunuz. Işıklandırma seviyesi düşürüldüğünde ortaya çıkan ses güncellemeyle çözülmüş, ben bu sorunla hiç karşılaşmadım.

Gelelim eksi yanlarına. Bilek desteği olmaması büyük bir eksik ancak ayrı bir bilek desteği sipariş ederek bu sorunu çözdüm. Renkli klavye arayanlar için fazla sade kalacak bir klavye ancak benim için ışıklandırmadan çok işlevi önemli. Bunun dışında bana göre eksik olan bir noktası yok.

Not: Fotoğraflarda biraz tozlu, çok toz tuttuğu doğrudur
ss.jpg
ssss.jpg

sss.jpg

Toz tutma durumu nasıl? Aldığın süreden itibaren hiç temizlik yapma gereği duydun mu? Ben de almayı düşünüyorum :sinsi:

Hayırlı olsun. Aldığınız bilek desteğini paylaşır mısınız?
Henüz gelmedi geldiğinde bu başlık altında paylaşacağım.
Toz tutma durumu nasıl? Aldığın süreden itibaren hiç temizlik yapma gereği duydun mu? Ben de almayı düşünüyorum :sinsi:
İçi fazla kirlenmiyor henüz hiç temizlemedim ve hala temiz ancak üstünde tozlar siyah olduğu için çok belli oluyo ama o da normal bir peçeteyle bir üstünden geçince düzeliyor. Toz tarafı aklınıza takılmasın bence :)

Modelini ya da linkini paylaşabilir misiniz? Ben de ürünle birlikte almayı düşünüyorum.

Bu arada RGB'lerden tek farkı tek renk olması mı yoksa yazılım veya modlarda da fark var mı?

Modelini ya da linkini paylaşabilir misiniz? Ben de ürünle birlikte almayı düşünüyorum.

Bu arada RGB'lerden tek farkı tek renk olması mı yoksa yazılım veya modlarda da fark var mı?
RGB'lerden farkını bilmiyorum yazılımda ışık efektleriyle ilgili seçenekler falan var. Bilek desteği olarak aldığımda bu ürün.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı