Logitech G633 Cızırtı Sorunu

Serkan37

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bugün Media Markt'dan Logitech G633 satın aldım. Logitech'in kendi sitesinden programın en güncel sürümünü indirip kurdum. Mesela bir video açılırken hafif bir cızırtı geliyor, video açıldıktan sonra cızırtı gidiyor ama videoyu durduktan sonra cızırtı geliyor ve bir süre devam edip kesiliyor. Surround ses aktifken oluyor bu cızırtı ama ses yüzdesini 70'ten aşağıya düşürünce bu cızırtı gidiyor. Surround sesi kapatınca da cızırtı ortadan kalkıyor. Aynı program sürümünü ve aynı kulaklığı kullanan bir akrabamda hiçbir sorun yok. Yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aynı problem bende de vardı az önce senin attığın konuya bakarken şans eseri çözdüm. :)

Logitech oyun yazılımına giriyoruz oradan kulaklığın özellik sekmesinde ''Ses Deneyimini Özelleştir'' e tıkladıktan sonra ''Yan Ton'' diye bir ayar var onu sıfıra indirdiğinde sorunun çözülmüş olması gerekiyor.

Merhaba aynı problem bende de vardı az önce senin attığın konuya bakarken şans eseri çözdüm. :)

Ben birçok ayar denedim, düzelmediği için iade etme kararı almıştım. Sizin çözdüğünüz şekli denedim mi gerçekten hatırlamıyorum. Keşke daha önce görüp yazabilseymişsiniz. :) Güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı