Logitech G633 vs SS. Siberia v3 prism

Makaleler
1
Daha fazla  
Selamun aleyküm. SteelSeries set dizmeyi düşünüyordum. Her şey güzel gidiyor fakat kulaklıkta biraz sıkıntı var. Amazon'dan alacaktım PrimeDeal satıyormuş "sold by Amazon.com" yazması lazımmış bu yüzden alamadım Türkiye'de de SS. Siberia v3 prism 500 TL'yi buluyor bu yüzden bu kulaklığın reklamını gördüm. Hoşuma gitti ne dersiniz? Hangisi daha iyidir? Şahsen ben Logitech markasını beğenmiyorum.

SteelSeries benim fikrim doğrultusunda Logitech markasından daha iyidir. Özellikle kulaklık olarak SteelSeries'e tek rakibin Razer olduğunu düşünüyorum.
Bende öyle düşünüyorum nick'im boşuna "SteelSeries Seven Adam" değil. Kesinlikle SteelSeries, Logitech'ten daha iyi bir marka ama SS. Siberia v3 prism, Logitech G633'e göre eski bir kulaklık ve fiyatı da biraz daha fazla. Logitech G633'ün özellikleride gayet iyi 7.1 ses desteğide var SS. siberia v3 prismde var mı bilmiyorum bile.

Bende öyle düşünüyorum nick'im boşuna "SteelSeries Seven Adam" değil. Kesinlikle SteelSeries, Logitech'ten daha iyi bir marka ama SS. Siberia v3 prism, Logitech G633'e göre eski bir kulaklık ve fiyatı da biraz daha fazla. Logitech G633'ün özellikleride gayet iyi 7.1 ses desteğide var SS. siberia v3 prismde var mı bilmiyorum bile.
Dolby 7.1 olması lazımdı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı