Logitech G635 için ses kartı gerekli mi?

Merhaba, Logitech G635 kulaklığımı bugün amazondan yurtdışı üzerinden satın aldım. USB kablosu ile bilgisayara taktığım zaman ses seviyesi çok düşük geliyor. 3.5 mm ile bağladığım zaman ses neredeyse %50 artıyor. Bu düşük ses olayını nasıl çözebilirim?

Merhaba, Logitech G635 kulaklığımı bugün amazondan yurtdışı üzerinden satın aldım. USB kablosu ile bilgisayara taktığım zaman ses seviyesi çok düşük geliyor. 3.5 mm ile bağladığım zaman ses neredeyse %50 artıyor. Bu düşük ses olayını nasıl çözebilirim?
Yeni bir ses kartı satın alarak.

Anıl bey eski kulaklığım da usb ve bu kulaklığa görece daha kalitesiz bir kulaklık, ancak onun da ses seviyesi çok yüksek. Ses kartından dolayı olsa diğerlerinde de aynı problem olması gerekmez mi?
Orijinal ses kartı ses yüksekliğinden ziyade detayına ve dengeli olmasına göre ayarlanmış muhtemelen. Ses yüksekliğinden ziyade kalitesinde bir değişiklik oluyor mu 3.5MM İle bağladığınızda?

Orijinal ses kartı ses yüksekliğinden ziyade detayına ve dengeli olmasına göre ayarlanmış muhtemelen. Ses yüksekliğinden ziyade kalitesinde bir değişiklik oluyor mu 3.5MM İle bağladığınızda?
Yani daha tok bir ses veriyor gibi ama çok aşırı bir fark yok. Kaliteden ziyade usb bağlantısı ile bağladığımda ses seviyesinin aşırı düşük olması beni rahatsız etti

Yeni konular

Geri
Yukarı