Logitech g700 veya g700s, sizce hangisi

tijuana

Hectopat
Merhaba herkese.
başlıkta belirttiğim gibi bu iki mouse'den birini almak istiyorum. Sizce hangisi daha iyi? G700s daha sonra çıktı diyorlar ama G700S, G700'den daha ucuz anlam veremedim. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Normal ile S versiyonları arasında sadece tasarım farkı oluyor genellikle. Gaming mouse olarak wireless pek önerilmiyor, G500, G500s yada A4Tech Bloody serisinden bir mouse tercih etmeniz bütçenize faydalı olacaktır.

vakit ayırdığınız için sağolun öncelikle. Bütçe pek sorun değil benim merak ettiğim G700 mü daha iyi G700s mi? bunu merak ediyorum. Arkadaşımda G700 var idi deneme şansım olmuştu ama 700s nasıl merak ediyorum daha sonra çıkmasına rağmen g700'e göre baya fiyatı düşük, buda aklıma şu soruyu getiriyor. G700s başarısız ve tutulmayan bir ürün mü? pişman olmak istemiyorum iki mouseyi de kullananlardan yorum bekliyorum sağlıcakla...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı