Logitech G703 anormal şarj durumu

omerttrw

Centipat
Başlıkta belirttiğim gibi Logitech G703 Wireless Mouse'um anormalleşti. %65'te kalmış durumda daha da şarj olmuyordu şu an ise bir anda %100 oldu. Bir kere fareyi orijinal şarj aleti dışında şarj ettim. Bunun etkisi olmuş olabilir mi?

Bir sıkıntısı yok farenizin. Benim G Pro Superlight'ım da sürekli %50 görünüyor, bir anda %100 oluyor. Sıkıntı olmuyor hiç. Birçok kişi de yaşamış bu şarj yüzdesi olayını reddit'te.

Anladım teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Merhaba hocam üründen memnun musunuz? Satın aldım fakat hiçbir yerde doğru düzgün bilgi bulamadığım gibi birçok kişiden de çift tıklama, tekerlek bozulması gibi sorunlar duyuyorum. Sizde durum nedir? Ayrıca G703 modelinin üç farklı sensorlu sürümü varmış. 3366, 15k ve 25k. Sizde hangi sensör var, nereden satın aldınız acaba?

Merhaba hocam üründen memnun musunuz? Satın aldım fakat hiçbir yerde doğru düzgün bilgi bulamadığım gibi birçok kişiden de çift tıklama, tekerlek bozulması gibi sorunlar duyuyorum. Sizde durum nedir? Ayrıca G703 modelinin üç farklı sensorlu sürümü varmış. 3366, 15k ve 25k. Sizde hangi sensör var, nereden satın aldınız acaba?

25k sensör modelini kullanıyorum. Yurt dışından Amazon'dan tedarik ettim. Ürünü kullanmaya başlayalı yaklaşık 5 ay oluyor. Hiçbir sorunum yok konuda belirttiğim sorun Logitech'in programından kaynaklı bir sorunmuş. Hiçbir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar.

Geri
Yukarı