Logitech G710+ klavyeye kola döküldü

YigitILKAR

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün öğlen kola içerken klavyemin üstüne kola döküldü. Saniyesinde müdahalesini yaptım çalışma konusunda bir problemi yok ancak bazı tuşlara bastığınız zaman yapışmış hissi veriyor hatta yapıştığı için 2 kere bastığı oluyor. Tuşları yıkadım ancak sorunun Switch'lerde olduğunu fark ettim. Switch nasıl sökülür bilmiyorum. Switch sökmek dışında bir çözüm yolu var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

1 hafta falan beklerim sorun değil diyorsan suya yatır bir kaç saatliğine bütün klavyeyi, sonra çıkart bırak 1 hafta kurusun. Sorunsuz kullanmaya devam edebilirsin.

1 hafta falan beklerim sorun değil diyorsan suya yatır bir kaç saatliğine bütün klavyeyi, sonra çıkart bırak 1 hafta kurusun. Sorunsuz kullanmaya devam edebilirsin.
3-4 için bu çok riskli değil mi? Klavyem artık bulunmuyor ve çok severek kullanıyorum bu aralarda pek durumum yok.

3-4 için bu çok riskli değil mi? Klavyem artık bulunmuyor ve çok severek kullanıyorum bu aralarda pek durumum yok.
Hayır değil, kuruduğundan emin olduğunuz sürece isterseniz klavyeyle beraber duş alın. Hiçbir sorun olmaz.

Linus'un bu konu hakkında bir videosu da var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır değil, kuruduğundan emin olduğunuz sürece isterseniz klavyeyle beraber duş alın. Hiçbir sorun olmaz.

Linus'un bu konu hakkında bir videosu da var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır teşekkür ederim tavsiye için.

Yeni konular

Geri
Yukarı