Logitech G733 alınır mı?

Bütçe
1700-1800

sapsa1

Femtopat
Başta söylemek istiyorum yorumları okumadan yorum yapıyorum. Ben bir G733'ü kullanıcısıyım 20 senedir FPS oyunları oynuyorum genel olarak hep üst seviyelerde FPS oyunları oynadım oynamaya devam ediyorum vs. eğer G733'ü alıp CS:GO Valorant için düşünüyorsan kesinlikle tavsiye etmiyorum ama gündelik kullanım için hikayeli oyunlar için kullanılabilir.

Neden tavsiye etmiyorsun?
Başta söylemek istiyorum yorumları okumadan yorum yapıyorum. Ben bir G733'ü kullanıcısıyım 20 senedir FPS oyunları oynuyorum genel olarak hep üst seviyelerde FPS oyunları oynadım oynamaya devam ediyorum vs. eğer G733'ü alıp CS:GO Valorant için düşünüyorsan kesinlikle tavsiye etmiyorum ama gündelik kullanım için hikayeli oyunlar için kullanılabilir.
neden tavsiye etmiyosun?

spasmolytic

Centipat
Çünkü sana her sesi vermiyor. Örneğin Dust 2 de Ct'den mid kapıda ki adamın reload sesini SteelSeries arcitc 7 ile duyabilirken G733 ile duyamıyorsun ya da uzunda çukura atlayan adamın sesini arabadayken alamıyorsun falan filan benzer şeyler.

Son düzenleme:

spasmolytic

Centipat
hocam bana eqo ayarlarını atar mısın

Ben Gelişmiş EQ ve Surround sesi etkinleştirmeden kullanıyorum. Tek ayarım bu ve CS:GO değil artık Valorant oynuyorum.

1639024414280.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı