Logitech G733 için ses ayarları önerisi

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar, kulaklığı bugün kullanmaya başladım. Valorant oynuyorum fakat oyun içi sesler acayip boğuk geliyor. Önceden Arctis 3 modeli vardı 2016-17 modeliydi sanırım fakat o kulaklık bile Discord'ta ve Valorant'ta çok temiz sesler veriyordu. Arkadaşlarım Discrod''a klavye sesini duyuyorlar cızırtı sesi gidiyor vs. bir türlü ayarlayamadım. Valorant'ta ayak seslerini alamıyorum silah sesleri boğuk geliyor vallahi bir güzel ses ayarlarınız varsa gönderirseniz sevinirim.

Son gelen güncelleme ile sorunum çözüldü.

Kardeşim ben G HUB'u kullanmadan kullanıyorum G733'ü. Senin hangi sorunun çözüldü?

kanka ghuba güncelleme geldi onu yaptın demi sorunun çözüldü öylemi bu kadarmı yani acil cevap verirsen sevinirim

ghub güncellemesinden sonramı düzeldi eminmisin hocam

Son düzenleme:
Kısık ses boğuk ses ayak sesi yok silah sesi yok kanser oldum G HUB'sız kullanıyorum daha iyi oldu ama G HUB'dan faydalanamıyorum.

Windows 10 da var mı bilmiyor ancak Windows 11 kullanıyorsan aşağıda ki ayarı kapalı konuma getir ses düzeliyor. G HUB üzerinden ekolayzer deaktif oluyor ancak mikrofon ve RGB ayarlarını kullanabilirsin.

1664960713778.png

şuamki ayarlarımla birebir aynı knka
Herkese selamlar, kulaklığı bugün kullanmaya başladım. Valorant oynuyorum fakat oyun içi sesler acayip boğuk geliyor. Önceden Arctis 3 modeli vardı 2016-17 modeliydi sanırım fakat o kulaklık bile Discord'ta ve Valorant'ta çok temiz sesler veriyordu. Arkadaşlarım Discrod''a klavye sesini duyuyorlar cızırtı sesi gidiyor vs. bir türlü ayarlayamadım. Valorant'ta ayak seslerini alamıyorum silah sesleri boğuk geliyor vallahi bir güzel ses ayarlarınız varsa gönderirseniz sevinirim.
Merhabalar sorun devam ediyor mu çözüldü mü çözdüyseniz nasıl çözdünüz son durum nedir 2 sene geçmiş ama.

eğer hala yapamayan varsa tek çözümü var dolby access indirceksniz microsoft store dan
Dolby ile hangi ayarı yaptınız acaba

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı