Logitech G733 Lightspeed alınır mı?

Bütçe
en fazla 1700TL

444635

Hectopat
Makaleler
3
Arctis 5 almayı düşünüyordum ama G733'ün son zamanlarda çok önerildiğini gördüm. Fiyat farkına değecek midir acaba? Rengi de biraz değişik diyebilirim G733'ün. Ayrıca bu fiyat aralığında başka bir alternatif varsa önerebilirseniz sevinirim. Ha eğer G733 en iyisiyse al geç diyebilirsiniz 😄 Hem şu ana kadar hep Snopy SN-57 kullandığım için ne alırsam alayım büyük bir fark hissedeceğimi sanıyorum. Teşekkürler.

Arctis 5
G733

Ayrıca şuna da değineyim. Arctis 5'in kablolu G733'ün kablosuz olduğunu biliyorum. Kablosuz olması benim için bir dezavantaj değildi bu yüzden kablosuz olan Arctis 7 değil de daha ucuz olduğu için Arctis 5'e karar kılmıştım. Kablosuz olup olmaması benim için bir kriter değil, sadece söylemek istedim.

Eğer halen almadıysanız ve kablolu olması sizin için problem değilse Arctis 5'i öneririm, G733'ün ses performansını hiç bilmiyorum ancak rahatlık olarak Arctis 5'i de G733'ü de denedim bence Arctis 5 rahatlık olarak çok önde ki ben de önceden farklı bir Logitech kulaklığı kullanmıştım başımı ağrıtıyordu. Ben de bu şekilde denedikten sonra Arctis 5 aldım jak kablosuyla bağlayınca sesi yeterli ama USB girişiyle bağlayıp uygulamasından ayarları yapınca önceki Logitech kulaklığımdan çok daha önde bir ses verdi. Eğer halen almadıysanız bence Arctis 5'e yönelebilirsiniz ama tabi kablolu olması problem değilse çünkü eğer bütçeniz varsa bence kablosuz daha iyi benim öyle bir bütçem olsa Arctis 7 veya Arctis 9 alırdım. Eğer almadıysanız ve sormak istediğiniz soru varsa da kendim bildiğim kadarıyla yardımcı olurum.
Not: Ben Arctis 5'i indirimde 800 TL'ye aldım ama şu an 1250 TL'ymiş bence bu paraya değmez daha ucuza bulunursa alınabilir.

Dostum G733 için o fiyatlara çıkabiliyorsan, Steelseries 7 falan bakabilirsin, o da wireless. Steelseries genellikle hem rahatlığıyla hem de müzik kalitesiyle beğenilen bir marka, oyun için o kadar iyi olmayabilir ama, deneyimlemedim ama kime sorduysam aşırı rahat diyor Steelseriesler için, oyunlar içinde çok eleştirildiğini görmedim.

Ama G733 benimde gönlümü çalmıştı ilk çıktığında, çok şık ve rahat duruyor. Ama forumda çokça o kadarda iyi olmadığını, fiyatına göre zayıf olduğunu iddia edenler olmuş. Sen iyice bir araştır.

Dostum G733 için o fiyatlara çıkabiliyorsan, Steelseries 7 falan bakabilirsin, o da wireless. Steelseries genellikle hem rahatlığıyla hem de müzik kalitesiyle beğenilen bir marka, oyun için o kadar iyi olmayabilir ama, deneyimlemedim ama kime sorduysam aşırı rahat diyor Steelseriesler için, oyunlar içinde çok eleştirildiğini görmedim.

Ama G733 benimde gönlümü çalmıştı ilk çıktığında, çok şık ve rahat duruyor. Ama forumda çokça o kadarda iyi olmadığını, fiyatına göre zayıf olduğunu iddia edenler olmuş. Sen iyice bir araştır.
Oyunlarda da çok sağlam performans veriyor, en azından Arctis 5 için öyle.

G733 de sikayetler var. Oyunlar da boguk geliyor, ayak sesleri az diyer sesler yuksek geliyor v.s. diye yazanlar gordum. Dikkat et ayni sorunlardan dolayi G Pro x iade ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı