Logitech G733 oyunlarda sesin az gelmesi

SeRReSss

Kilopat
Arkadaşlar G733 aldım. Bilgisayarın normal sesleri gayet güzel geliyor fakat oyunlarda ses çok az geliyor. Mesela Valorant'ta adamın yürüme sesini çok az duyuyorum ama ateş etme sesi gayet yüksek geliyor. Eski kulaklığımı taktım onda tamamen bilgisayarın tüm sesi az geliyor. Spotify, Youtube vs. G Hub yükledim. Equalizer ayarlarıyla oynamama rağmen değişen bir şey yok.

Arkadaşlar G733 aldım. Bilgisayarın normal sesleri gayet güzel geliyor fakat oyunlarda ses çok az geliyor. Mesela Valorant'ta adamın yürüme sesini çok az duyuyorum ama ateş etme sesi gayet yüksek geliyor. Eski kulaklığımı taktım onda tamamen bilgisayarın tüm sesi az geliyor. Spotify, Youtube vs. G Hub yükledim. Equalizer ayarlarıyla oynamama rağmen değişen bir şey yok.
Aynı sorun bende de var brocum her ses mükemmel silah sesleri falan herşey üst düzey ama ayak sesi alamiyorum 3 gündür çözemedim araştırmaya devam bir şey bulursan yazarsan sevinirim

Hocam merhaba, aynı kulaklığı kullanıyorum ve bende de aynı. Sorunu çözebildiniz mi?

hocam sorunu çözebildiniz mi ? valorantta az geliyor banada :(

Yeni aldıysanız biraz kullanın bence. Ben kullana kullana alıştım o sese. Galiba o kulaklığın özelliği böyle. Çünkü kullanıcı yorumlarında da ''az ses'' muhabbetleri gördüm.
ya komple kullanacam hocam yada iade edip hyper x cloud wirelees yada pro x e dönebilirm 1600 e falan aldım sizce devam etmeli miyim?

Tercih sizindir hocam. İçiniz rahat etmiyorsa sese alışamadıysanız değiştirebilirsiniz. Ben alıştım kullanıyorum. :)
valorantta mı ?
Tercih sizindir hocam. İçiniz rahat etmiyorsa sese alışamadıysanız değiştirebilirsiniz. Ben alıştım kullanıyorum. :)
kendiniz özel bir ayar yaptınız mı valorant için? iyi ses açısından ben burdan birinin ayarını yaptım smidlk

Geri
Yukarı