Logitech G923 laptop uyumlu mu?

Elecsus

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Logitech G923 direksiyon seti almayı düşünüyorum fakat ben de Gaming laptop var. Acaba bu direksiyon seti laptop ile uyumlu mu? Bir de cihazı aldıktan sonra ayrıyeten base almak gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps5, Ps4 ve PC ile uyumlu hocam. Alabilirsiniz.
Hocam şimdi laptopa bağlayacağım ama bir şey fark ettim, laptop ekranı 17,3 inch ve bir de klavyesi olduğu için uzak ve küçik bir görüntü olucak sizce bunun için bir monitçr almalı mıyım?

Evet hocam hatta bu Thrustmaster SF1000 F1 modelinde direksiyondan sonra base de almak lazımmış onun için sordum.

Son düzenleme:
Evet hocam hatta bu Thrustmaster SF1000 F1 modelinde direksiyondan sonra base de almak lazımmış onun için sordum.
Hocam G923 pedal+base(dişli motor sistem)+simit sistemdir. Simit ve base ayrılamıyor ve ayrı ayrı satılmıyor. SF1000 F1 bir set değil Add-On yani atıyorum T300 setiniz varsa bu SF1000 simidi ile setle gelen simidi çıkarıp yerine F1 simidi takabiliyorsunuz. Logitechlerde simit çıkarma mevcut değil ancak 3. parti DIY şeklinde simit yapanlar var.

Hocam şimdi laptopa bağlayacağım ama bir şey fark ettim, laptop ekranı 17,3 inch ve bir de klavyesi olduğu için uzak ve küçik bir görüntü olacak sizce bunun için bir monitçr alınır mı?

Hocam bende 17,3 inç laptop kullanıyorum. O kadar fazla bir sıkıntı yaşamıyorum ama büyük bir monitör olmasının zararı yok. Sadece CS:GO ve tarzı oyunlar oynarken bazen rakipleri göremiyorum o kadar. Onun dışında simülasyon oyunlarında vs. problem olmaz.

Tabi siz Youtube da videolar yapmak gibi bir düşünce içerisinde iseniz büyük bir monitör alıp laptoptan bunu birincil ekran olarak ayarlayın.

Hocam bende 17,3 inç laptop kullanıyorum. O kadar fazla bir sıkıntı yaşamıyorum ama büyük bir monitör olmasının zararı yok. Sadece CS:GO ve tarzı oyunlar oynarken bazen rakipleri göremiyorum o kadar. Onun dışında simülasyon oyunlarında vs. problem olmaz.

Tabi siz Youtube da videolar yapmak gibi bir düşünce içerisinde iseniz büyük bir monitör alıp laptoptan bunu birincil ekran olarak ayarlayın.
Yok hocam tek derdim F1'de uzak ekrandan dolayı kaza yapmayayım yeter :)

Yeni konular

Geri
Yukarı