Logitech Gaming Keyboard G510 - Kazanmak İçin Geliştirilmiş

'Diğer Donanımlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 20 Ocak 2011 tarihinde başlatılan konu.

1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.528
    Yer:
    İstanbul
    Üç farklı moda sahip 18 adet programlanabilir G tuşuyla her oyun için 54 makro ayarı sunan G510, kazanmak için ihtiyacınız olan tüm fonksiyonları sunuyor. Favori oyunlarınız için makroları önceden tanımlayabilir ya da kolay kişiselleştirme özelliğiyle anında yeni makrolar yaratabilirsiniz.

Logitech’e özel GamePanel LCD, gerçek zamanlı oyun istaistiği ı ve PC performans verisi sunuyor. Kişiselleştirilebilir arkadan RGB ışıklandırma özelliği ise klavyenizi gece gündüz fark etmeden rahatlıkla kontrol etmenize imkân veriyor. G510, ayrıca USB üzerinden net bir dijital iletişim sağlamak üzere bilgisayarınıza analog kulaklık bağlamanızı sağlayan 3.5 mm boyutunda ses jak’larına da sahip.

2 kişi bunu beğendi.
  2. retrower

retrower Millipat

Beğenileri:
    3
    Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, şimdiye kadar bilgisayar için aldığım en iyi parça. Tüm oyun hayatım değişti, herşey 1 tuş altımda. Kulaklık dahil :)

3. mevsres

mevsres Megapat

Beğenileri:
    2.524
    Ben de G105 aldığım için bin pişmanım. Çok ta iyi bir klavye değil açıkcası, diğer 20 TL'ye aldığım klavyelerden bir farkını göremedim. Kötü de değil aslında ancak ekstra bir yanı yok.

Keşke G510 alsaydım.

Sayfayı Paylaş