Logitech garanti süreci

ardazkral

Centipat
Daha fazla  
Logitech direksiyon setimin sorunu vardı ve bu yüzden garanti talebinde bulundum. Neyse 1 haftaya yakın bir bilgi gelmedi, bir Z'de zaten o sıra tatile çıktık ve şu anda tatildeyiz uzun bir sürede kalacağız. 2 3 aya yakın neyse bana ürünü yollayın test amaçlı deneyelim gibi bir şey yazdılar, be nde durumu ilettim tatildeyim diye, illaki yollayın diyorlar.
Ben bunlara ne diyeyim? Forumlara baktım herkese yeni ürün yolluyorlarmış. Bir bana mı böyle oldu anlayamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech ürünü yollayın deneyelim demez ki. İmha etmeni ister, 1 hafta sonra Hollanda'dan yenisini gönderir ürünün. Logitech ile mi iletişime geçtiniz yoksa satıcı ile mi?

Kardeş ürünü yollamadan nasıl anlayacaklar sorununu? Değişim gerekip gerekmediğini?

Video istiyorlar sorunu gösteren gayet açık olarak gözüküyor videoda sorun.
Logitech ürünü yollayın deneyelim demez ki. İmha etmeni ister, 1 hafta sonra Hollanda'dan yenisini gönderir ürünün. Logitech ile mi iletişime geçtiniz yoksa satıcı ile mi?

Hocam bende biliyorum önceden kulaklığım için başvurmuştum. Niye böyle olduğunu anlamıyorum inatla geri yollayın diyor. Tatilde olduğumu, uzun bir süre olamayacağımı bu talebi olumlu sonuçlandırmasını rica ettim. 1 haftadır uğraşıyorum artık rahata kavuşayım dedim vallahi.

Kardeş video ile sadece sorunun varlığını anlayabilirler... Sorunu çözemezler... Adamlar sana söylemiş zaten ne yapman gerektiğini. Tatilin bitince göndereceksin. Açacaklar bakacaklar sonuca varacaklar. Tamir edebilirlerse edecekler edemezlerse ve değişim hakkın varsa değiştirecekler.

Kardeş video ile sadece sorunun varlığını anlayabilirler... Sorunu çözemezler... Adamlar sana söylemiş zaten ne yapman gerektiğini. Tatilin bitince göndereceksin. Açacaklar bakacaklar sonuca varacaklar. Tamir edebilirlerse edecekler edemezlerse ve değişim hakkın varsa değiştirecekler.
Logitech tamir yapmıyor. Kulaklığım da dip ses var diye Logitech ile iletişime geçtim, İade edin veya gönderin demediler. 1 Aylık ürünü imha etmemi istediler, öyle yaptım ben de.

Logitech tamir yapmıyor. Kulaklığım da dip ses var diye Logitech ile iletişime geçtim, iade edin veya gönderin demediler. 1 aylık ürünü imha etmemi istediler, öyle yaptım ben de.

Kulaklığım ve klavyemi değiştirmişlerdi. İmha etmemide istemediler. Şuandaki durumu açıkladım, yapabileceğim bir şey var mı, biliyor musunuz?

Kulaklığım ve klavyemi değiştirmişlerdi. İmha etmemide istemediler. Şuandaki durumu açıkladım, yapabileceğim bir şey var mı, biliyor musunuz?

Logitech normal firmalardan farklı çalışıyor sanırım o yüzden bilmiyorum ama eğer istiyorlarsa göndermek zorundasınızdır muhtemelen. Sonuçta garanti hakkınızı engellemiyorlar sadece gönderin bakalım diyorlar normalde her firmanın yaptığı gibi.

Logitech normal firmalardan farklı çalışıyor sanırım o yüzden bilmiyorum ama eğer istiyorlarsa göndermek zorundasınızdır muhtemelen. Sonuçta garanti hakkınızı engellemiyorlar sadece gönderin bakalım diyorlar normalde her firmanın yaptığı gibi.

Evet, haklısınız. Benim şaşırdığım konu Logitech'in böyle bir cevap vermesi oldu. Forumlarda hiç böyle bir cevap verildiğini görmedim. Muhtemelen olmayacak sağlık olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı