Logitech Garanti Ürünü Gümrüğe Takıldı

CC76

Kilopat
Merhabalar, G933 kulaklığımın mikrofonu bozulduğu için mail yoluyla Logitech ile görüştüm. Kendileri bana Hollanda'dan değişim ürünü yolladılar 2-3 gün önce. Bugün telefonuma UPS'den bir mesaj geldi. Gümrük işlemlerine devam edebilmem için bir link atmışlar. Daha önce hiç böyle bir şey yapmadığım için hiç bir şey bilmiyorum. UPS Müşteri Hizmetlerini aradım ama kapalı oldukları için ulaşamadım. Takip numarası ile kontrol ettiğimde resimdeki sonuç ile karşılaşıyorum. Gelen mesajda yazanlar 2. resimde mevcut. Logitech'e mail atsam onlar ilgilenirler mi? Ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• takip.jpg
    takip.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 399
  • gmrk.jpg
    gmrk.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 412
Logitech ile iletişime geçip durumu açıklayın onlar gümrük parasını ödemeliler.

Geçicem ama hafta sonuna denk geldiği için mecbur Pazartesiyi bekliyeceğiz.

Linke girsene, ne diyor bakalım. Logitech'e mail atabilirsin.

Hangi linke acaba? Attıkları linkte yazanların bi kısmını 2. resimde paylaştım. Tam olarak atacaktım ama özel bilgilerim olabilir diye atmamıştım. Şimdi kontrol ettiğim de sadece takip no olduğu gördüm. Tam olarak bu şekilde. Aşağıda da Yetki Belgesi gibi şeyler mevcut.

1-2 Haftadır Logitech ile görüşüyordum ama hafta sonu cevap verdiklerini hiç görmedim. Umarım geri dönüş sağlarlar.

Aynı durumu yaşadım. UPS gümrükten ürünü alıp sana getirebilmesi için senden yetki alması gerekiyor. Bana mail ile bir form göndermişlerdi, formu doldurup yine mail yoluyla UPS'e gönderdim o belgeyle gümrükten ürünü alabildiler. Yani ya kendin gidip alacaksın ürünü ya da alıp sana getirmesi için UPS'e yetki vereceksin.

Aynı durumu yaşadım. UPS gümrükten ürünü alıp sana getirebilmesi için senden yetki alması gerekiyor. Bana mail ile bir form göndermişlerdi, formu doldurup yine mail yoluyla UPS'e gönderdim o belgeyle gümrükten ürünü alabildiler. Yani ya kendin gidip alacaksın ürünü ya da alıp sana getirmesi için UPS'e yetki vereceksin.

Herhangi bir ücret yatırdınız mı? Ayrıca formu nasıl doldurdunuz? İmza falan istiyor. Nasıl imza atacağımı bilmiyorum PC üzerinden :)

Hayır ücretlerin hepsi daha sonradan Logitech tarafından karşılanıyor, sizden ücret alamazlar. Cep telefonuma uygulama indirmiştim adını hatırlamıyorum. O uygulamayla imza atıp gönderdim. Karalasan bile kabul ediyorlar. Daha sonra ekran görüntüsü alıp resmi göndermiştim. O şekilde geçmişti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı