Logitech Kamera Siyah Görüntü Sorunu

zahitdzgn

Decapat
Logitech C310 kamera satın aldım. Kamerayı taktığım zaman markasıyla birlikte tanıyor kamera açılıyor, mikrofonu algılıyor yeşil ışık da yanıyor hatta ama siyah ekran oluyor sadece. Ayrıca kamerayı tanıdığı halde Bildirimler sekmesinde "Aygıt yazılımı yüklemeyi bitir" hatası alıyorum tıkladığımda ekte koyduğum resim çıkıyor. Yükle diyorum değişiklik olmuyor. İnternette yazan çözümlerin bir çoğunu denedim driver kaldır tekrar kur. Logitech sitesinden driver kur vs. İngilizce Türkçe tüm kaynaklara baktım. Sorunu yaşayan çok fazla var fakat çözen yok. Lütfen yardımcı olun 13 saat uğraştım tam 13 saat. Lütfen. Windows 10 kullanıyorum.

Bu arada nasıl oldu bilmiyorum yine bir şeyler denerken bir oldu 10 saniye falan çalıştı sonra geri gitti hiçbir şey yapmadığım halde.

Screenshot_2019-04-10-04-07-54-079_com.whatsapp.jpeg
Screenshot_2019-04-10-04-07-49-516_com.whatsapp.jpeg
Screenshot_2019-04-10-04-07-51-074_com.whatsapp.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum şansın varsa iade et ben bu logitech kameralardan az çekmedim.. C270 ve 310 modellerini kullandım bir iki ay sıkıntısız sorunsuz gidiyor sonra başlıyor kamera sapıtmaya. Sarı ekran, siyah ekran ve daha binlercesi takılmalar mı dersin görüntünün netleşmemesi mi... Çok çektim sen çekme git iade et ya şu pro modellerine geç biraz paraya kıyıp yada farklı bir modele yönel. Logitech'i kötülemek gibi olmasın her ürününü beğeniyorum ama bu giriş seviye web kameraları beni bitiriyor..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı