Logitech Momo nasıldır?

Daha fazla  
Merhaba, direksiyon setleri hakkında aşırı bir bilgim yok fakat 2. el almak istiyorum. Bulduğum linkleri buraya atsam yorumlayabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

uNyt

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, direksiyon setleri hakkında aşırı bir bilgim yok fakat 2. el almak istiyorum. Bulduğum linkleri buraya atsam yorumlayabilir misiniz?

Hocam incelediğim kadarıyla kötü bir set değil. Tek sorun 270 derece olması. Eğer ETS gibi oyunlar oynayacaksanız ayar yapmanız gerekir.

MX5 Miata

Decipat
Daha fazla  

Toplam bütçeniz ne kadar?

KS
KS
Burak İncehasan
Daha fazla  
Hocam incelediğim kadarıyla kötü bir set değil. Tek sorun 270 derece olması. Eğer ETS gibi oyunlar oynayacaksanız ayar yapmanız gerekir.
180 derece diye biliyorum hocam, derecesi sorun değil önceki direksiyon setimde 180 dereceydi idarelik alacağım zaten.

Toplam bütçeniz ne kadar?
Hocam 500-600 civarında idarelik bir set alıp ileride dfgt veya g29 falan almayı düşünüyorum, lise öğrencisi olduğum için çok bir bütçem yok harçlıklarımdan biriktireceğim ailemde böyle konularda destek vermiyor.

Yukarı