Logitech Recoil Macro Ayarı

MTB40TEAM

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam Millet,
Başlıkta belirttiğim gibi Logitech g502 oyuncu farem var ve ligimdeki oyuncuların %999999999999.99999999999'u hile veya 'cheater' olunca artık güzel bir macro çekmem gerektiğimi anladım. Şuan CS GO'da Supreme'yim ve zorlanmaya başladım. Zaten macro'ların oyun tarafından reddedilmediğini herkes biliyor. Çok fazla şey denedim 'Sol fare tık, 0.5 gecikme...' gibi ama o macrosuz halde aşağı doğru fareyi kaydırma etkisi olmadan hiç bir şey olmuyor. Kısaca Logitech'in yazılımında fareyi aşağıya indirme etkisini macro ayarına verebilir miyiz ? Eğer böyle bir şey olmuyorsa da program önerecek arkadaş var mı ?

VAC sistemi gelişti artık sizi diğer oyunculardan üstün kılan her şey hiledir felsefesiyle yola çıkan Valve artık bunu fark edip banlıyor bende senin gibi düşünmüştüm fakat sonuç mutlak ban oldu. Bileğinin hakkıyla oynamanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı