Logitech S220 2+1 Speaker Nasıldır

Ben de o hoparlörü kullanıyorum. Hepsiburada.com' dan almıştım. Pek memnun değilim. Yüksek seste iken cızırtı ve bas bozuk geliyor.

Bende de vardı bu hoparlörden, artık yok :) Ses ayarlama zımbırtısı sağa - sola çevirmeli görüldüğü üzere, bir süre sonra belli noktalarda sağ veya sol hoparlöre ses vermemeye başlamıştı. Misal bir müzik açıyorum, sesi yükseltirken belli seviyelerde ses sağ-sol hoparlörde geziyordu. Arkadaşın da dediği gibi yüksek seste iken cızırtı oluyordu. Teknosa'dan almıştım, götürdüm fırlattım masalarına, 1 hafta sonra aradılar çağırdılar. Gittiğimde cihazın tamir edilemediğini söylediler ve sıfır kutusunda bir üst modelini vermişlerdi, şu modelden;

Logitech LS21 2.1 Speaker - Bilgisayar - Hepsiburada.com

xcxc, garantisi devam ediyorsa bir yolla derim. Bakarsın sana da üst modelini gönderirler :) Bu modele gelince, çok memnunum yüksek seste cızırtı yapmıyor, ses ayarlama şekli daha farklı önceki modeline göre ve bass sistemi daha kaliteli. Öneririm yani bu modeli.

Okan Tarlığ; linkini verdiğin hoparlör güzelmiş gerçekten. Keşke baştan onu alsaydım diyorum şimdi kendime. Ama benim için çok sıkıntı değil açıkçası. Malum, apartman dairesinde oturduğum için yüksek sese pek getirmiyorum. Sadece ilk aldığımda denemek için yapmıştım :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı