Logitech Servisi Eski Ürünün Kullanılmaz Hale Getirilmesini İstiyor

LiteraryLucky

Kilopat
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Logitech ile yaptığım görüşmeler ve istedikleri bilgileri vermem doğrultusunda ürün değişikliğini onayladılar ancak garip bir şekilde benden ürünü imha etmemi istiyorlar. Kendileri ile tekrar görüştüğümde bunu niçin istiyorsunuz diye sorduğumda bunu söylemiyorlar. Yeni klavyeyi gönderene kadar idare edecek şekilde klavyeyi kullanıyorum ancak söylediklerini yapmam durumunda ürün elime geçene dek klavyesiz kalacağım.

Sizce bunu yapmalı mıyım yoksa kendileri hakkında tüketici hakem heyetine başvuruda mı bulunmalıyım?

Logitech servisini suistimal edenlere karşı bir önlem. Cihazı kırıp görselini göndermenizi istiyorlar muhtemelen, yapmanız gerekiyor.

Steelseries'de ürünü imha etmeni istiyor. Bu iyiliği suistimal eden çok kişi var. Kablosunu iki yerden kesersen kabul ederler muhtemelen.

Madem bunu istiyorlar sende zevk alarak yap.Benzin döküp yak 😃 😃 😃

Benden böyle birşey talep etmediler.G Pro oyuncu faremi çift tıklıyor diye servis talebi oluşturmuştum.Sanırım bir daha kullanılmaz diye düşündüler.Zaten bende kablosunu kesip eskiciye vermiştim 😉

Klavyeyi al ve yok et, istediğin biçimde, dizinle kır yada duvardan duvara vur, o eski klavyenin sana yaşattıklarının hıncını çıkarmanın vakti.

Alıcısı kaybolan setin yenisini Hollanda'dan gönderdiler. Böyle bir istekleri olmadı. Sanırım yine Türkiye'ye özgü bir suistimal. Türkiye'deki yetkili birim ile görüştüyseniz anlaşılır bir istek. Suistimal ediyor Türkiye insanı. Amazon da aynısını yapıyor. Millet aç Türkiye'de. Gözü aç. Logitech marka adını düşünürek sınırsız destek veriyor ama suistimal ediliyorsa önlemini alır. Türkiye'de ofis açtıklarında ilk düşündükleri açları nasıl halledecekleri oluyor. Böyle hallediyorlar. Güvenmiyor sana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı