Logitech ve mükemmel desteği

YavuzAkcali

Centipat
Daha fazla  
Evet bugün ilk rehberimi yapıyorum. İlk olarak size problemimi anlatayım. Ben bundan 7-8 ay önce Logitech G502 Hero model fareyi satın aldım. Geçtiğimiz aylarda çift tıklamaya başladı farem. Bende bunun üzerine satın aldığım mağazaya(Teknosa) yazdım ve mağazalarına göndermemi istediler. Fakat yaşadığım şehirde(Erzurum) bayileri bulunmadığı için ne yapacağımı şaşırdım. Forumda genellikle web sitesine yazmışlar ben de bir şansımı deneyeyim dedim. Mükemmel bir destek ekibi bana yardımcı olmaya çalıştı. Öncelikle benden bir video ile farenin arızasını göstermemi istediler. Ben de gönderdim sonra benden faturamı istediler ben de faturanın aynısını fotoğraf ile gösterdim. Ardından benden evimin adresini, iletişim numaramı gibi şeyleri sordular. Farenin elime ulaşması yaklaşık 1 ay sürdü (gümrük falan dahil). Gümrükte 2 gün bekledikten sonra farem yaklaşık 2 gün sonra elime ulaştı. Yani demem o ki eğer ki paranız Logitech'e yetiyorsa kesinlikle alın.
Not: Benden imha videosu istemediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bugün ilk rehberimi yapıyorum. İlk olarak size problemimi anlatayım. Ben bundan 7-8 ay önce Logitech G502 Hero model fareyi satın aldım. Geçtiğimiz aylarda çift tıklamaya başladı farem. Bende bunun üzerine satın aldığım mağazaya(Teknosa) yazdım ve mağazalarına göndermemi istediler. Fakat yaşadığım şehirde(Erzurum) bayileri bulunmadığı için ne yapacağımı şaşırdım. Forumda genellikle web sitesine yazmışlar ben de bir şansımı deneyeyim dedim. Mükemmel bir destek ekibi bana yardımcı olmaya çalıştı. Öncelikle benden bir video ile farenin arızasını göstermemi istediler. Ben de gönderdim sonra benden faturamı istediler ben de faturanın aynısını fotoğraf ile gösterdim. Ardından benden evimin adresini, iletişim numaramı gibi şeyleri sordular. Farenin elime ulaşması yaklaşık 1 ay sürdü (gümrük falan dahil). Gümrükte 2 gün bekledikten sonra farem yaklaşık 2 gün sonra elime ulaştı. Yani demem o ki eğer ki paranız Logitech'e yetiyorsa kesinlikle alın.
Not: Benden imha videosu istemediler.

Web sitesinden desteğe tam olarak nasıl ulaştın? Ben ulaşmaya çalıştığımda karsıma forum, telefon ve canlı destek numarası çıkıyor. Telefon seçeneğinde İstanbuldaki bir sabit hattın numarası var ancak aradığım zaman ''Sizinle iletişim kurulacaktır.'' cümlesinden sonra telefon kapanıyor. Ne arayan var ne soran. Canlı destek seçeneğine tıkladığım zaman da beni bir bota bağlıyor, seçeneklere göre otomatik oluşturulmuş cevaplar çıkıyor karşıma. Son aşamada size gönderilen kod ile probleminizi videoya alin deniyor anca kod gelmedi.

Web sitesinden desteğe tam olarak nasıl ulaştın? Ben ulaşmaya çalıştığımda karsıma forum, telefon ve canlı destek numarası çıkıyor. Telefon seçeneğinde İstanbul'daki bir sabit hattın numarası var ancak aradığım zaman "sizinle iletişim kurulacaktır." cümlesinden sonra telefon kapanıyor. Ne arayan var ne soran. Canlı destek seçeneğine tıkladığım zaman da beni bir bota bağlıyor, seçeneklere göre otomatik oluşturulmuş cevaplar çıkıyor karşıma. Son aşamada size gönderilen kod ile probleminizi videoya alin deniyor anca kod gelmedi.

Hocam bilet gönderme bölümünden atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı